bugün

entry'ler (85)

itiraf et şakirt bu senin çocugun

-şakirt sen yine ne yaptın?
+ne yapmışım bedükcüğüm?
-yine bir kızın canını yakmışsın?
+yakmışmıyım? evet yakarım hehehe
-ama bir de çocuk peydahlamışsın zavallıdan.Aşkınızın meyvasını bıraktı gitti
+ne meyvası?
-aha işte burda.
+bu sefer seni öldüreceğim elimden kaçışın yok.
-aheh.itiraf et şakirt bu senin çocugun.

(bkz: hababam sınıfı replikleri)

şakirt

(bkz: itiraf et şakirt bu senin çocugun)

siirt te 2 bebeğe tecavüz edilmesi

çocuk falan dinlenmemelidir.bu çocuklar sonuçta aklı erecek yaştalar.

bunları yapanların derisini canlı canlı yüzsem denize atıp çıkarsam sonra benzin döküp yakıp söndürsem acı içinde ölmek için yalvarsa içim bir an cız etmezdi.hayvana acıdığım kadar insana acımıyorum.insan kadar adi bir yaratık yok.

vakit gazetesinin ölen 7 genç hakkındaki yorumu

kimse benden saygı falan beklemesin açıcam ağzımı yumucam gözümü..

ölen gencecik insanlar var ortada tasvip etmessin yılbaşı kutlanmasını ama.iyi olmuş demeye getirmek,sebebini yılbaşı kutlama getirtmek ne kadar vahşi bir düşüncenin eseridir aklım almıyor.

bu bedevi beyinliler hergün filistinliler için ağıt yakar,ölen bir türk olsa umurlarında olmaz.peygamberleri de araptı çünkü.bunlar arap ideolojisini okadar benimsemiş ki,kendilerini artık arap olarak görüyorlar.

bunlar 1400 yıl öncesinin ilkel kültürünü faşisan bir çığırtkanlıkla insanların hayatlarına empoze ederler bundan da gocunmazlar.peygamberleri neydi ki bunlar ne olsun..muhammed osurursa bunlar ne yapmaz.,

allah denilen putunuzla birlikte çöl kumuna gömülün ve ordanda birdaha çıkmayın.insanlığın yüz karaları..

islam alemi

afedersiniz boka batmıştır.bu kafaylada içinden çıkacaklarını sanmıyorum.boşuna dua etmeyiniz sizi artık allah gelse kurtaramaz

islamiyette kadının yeri

kocasının yatağında,mutfakta,evinde çocuklarının başındadır.

kurban bayramı

21.yüzyılda görülmemesi gereken toplu vahşettir.

madem fakirlere et dağıtmak istiyorsun git kasaba al 50 kilo eti dağıt,böyle 1400 yıl oncesinden kalma ilkel bedevi geleneklerini niye devam ettiriyorsun? inanın artık bayramda gördüğüm şeylerden midem bulanıyor.içim acıyor göz önünde okadar hayvanın kesilmesine.Bukadar mantıksız vahşice bir uygulama olabilir mi? Madem ortada fakire yardım var gidin basın parayı alın eti neyapıyorsanız yapın zaten hazır kesilmişi varken..muhammedin karşısına okadar kesilen işkence edilen hayvanlar nedeniyle karşısına ben çıkıp hesap soracağım.eğer karşılaşırsak tabi

islam dinini arap kültürü sanmak

olmadığının kanıtını kendi kitabından örnek veriyorlarya bu şuna benziyor.ben yazdığım kitapta 2*2 nin 456 diyorum ee nerde kanıt diyincede çünkü kitabımda öyle yazıyor diyorum.

allah kelimesi el-ilah tır en büyük tanrı tek tanrı manasına da gelir.Hatta british museum da resimleri de bulunur.Dişidir.

bekaret bu toplumun olmazsa olmazıdır

yaradan(!) balinayada köpeğede o mührü vurmuş bak sen şu işe.

anatomiden bir haber o zarın ne işe yaradığını ancak gerdek gecesi kanattığı zaman anlayabilecek moronların anlayamadığı bir konudur bu

islam dinini arap kültürü sanmak

1-kurban kesmek(arap geleneği) eski putperest araplar da kurban keserlerdi
2-kabeyi tavaf etmek(arap geleneği) eski putperest araplar da kabeyi tavaf ederlerdi
3-namaz kılmak(arap geleneği) eski putperest araplar da kendi tanrılarına karşı namaz kılarlardı.
4-oruç tutttmak (arap geleneği) eski putperest araplar da oruç tutarlardı

zekatı bilmiyorum.

daha ne kaldı geriye?

bu arada eski putperest arapların da allaha(allat,al-uzza,al menat kızları oluyor) inandıkları biliniyor..

bu demek oluyorki din kisvesi altında arabın yaşayış tarzı dayatılmış ve kabul ettirilmiş.zaten kadınlara değer verilmemesi,cennet cehennem tasvirleri bunları kanıtlar beyin gözü kör olmayan bunu rahatlıkla anlayabilir.

30 yaşında birinin 15 yaşında kızla evlenmesi

52 yaşında insanlara yol göstermek amacında oldugunu söyleyen birinin 15 yaşında birisiyle evlenmesinden daha az vahimdir.

başı açık karısını mini etek ile işe yollayan koca

karısının seçmlerine saygı duyan ancak yurdumdaki beyinsiz,üç kuruşluk aklı sikinde allahçı insanların farkında olamayan insandır.

soyağacını araştırınca bir maymuna ulaşan insan

(bkz: soy ağacını araştırınca hiçbirşey bulamayan insan)

evrim teorisi

çok üstün biyoloji bilgileriyle müslüman gençlerimizin çürüttüğünü sandığı,canlıları inceleyen sıradan bir insanın bile çok rahatlıkla farkına varabileceği adı üzerinde bir teoridir.

evrim teorisi tutarsız saçmalıklar bütünüdür

madem tutarsızlık saçmalıklar bütünü ozaman bu çok değerli biyoloji uzmanı müslüman kardeşlerim canlılığın nasıl oluştuğunu nasıl türediğini bilimsel olarak tüm dünyaya açıklamak zorunda.

çamurdan adem yaratıldı ol dedi ve oluverdi(!) ve onun çocuklarından ensest ilişki sonucunda tüm insanlık türedi.vay anam vay

eksik araform diyorlar ozaman bunlar ne oluyor onları açıklasınlar:

archaeopteryx
tiktaalik rosea
onlarca dinozor fosili
yada şu linke bakın:

http://en.wikipedia.org/w...t_of_transitional_fossils

onu geçtim hercanlı bir araformdur.

biliyorum evrim teorisiyle islam tehdit altında savunma mekanizmanızı da anlıyorum ancak madem çürüttüğünüzü iddia ediyorsunuz ozaman tüm dünyaya evrim teorisi yanlıştır şu şu şu doğrudur diyeceksiniz ispatlarınız ile birlikte öyle sümer destanlarından araklama bir mit ile evrim teorisini çökertemessiniz.adı üzerinde teori evrim hipotezi denirdi ozaman.Ha ben hipotez ile teori arasındaki farkı bilmiyorum diyorsanız açın öğrenin.ama nerde..

bu arada atalarımız maymun değil.Hominid hominoid gibi yarı insansılardır.yani maymnularla gorillerle şempazelerle kuzeniz zaten dna larımınız yüzde 99 unun benzer olması bunu destekler.

sorsan adama dedesinin dedesini bilmez.Dedeleri osmanlıların arşivlerinde bir tane bile eski mısır medeniyetine dair araştırma yok.yani demek istediğim sülalecek merak kavramından yoksun bir milletin evrim yokta maymunda darwinizmin sonu gibi argumanlarla evrim teorisini çürüttüğünü sanması inanın çok komik ve çok acınası

itü sözlük ün hz muhammed in resmini yayınlaması

saygısız görgüsüz ateist selçuklular ve iranlılar da yüzyıllar önce minyatürünü yayınlamışlardı

ne kadar ironik

jihad

baya bir cüretkar.Bence hizbullah bunların kafasını neyim kesebilir.

Ölümüne şahit oldum
Bunu çok kez gördüm.
işkence edilmiş çığlıkların... See More
Rezil küçük beynin.
Bir babanın oğlu
Acınası halde kanayan gözlerinle
Sondaki ikizler
Başla ve bırak kardeşin kötü yola düşsün.

Seni canlı canlı yanarken göreceğim
Allahın için çığlık atıyorsun
Onun(Allahın) için tekrar ölürken izleyeceğim.

Ben çökerken allah bana dokunmayacak(elimden tutmayacak)
Ayaklarım üzerinde ağlıyor o
Bir ayrıcalıklı acı altta
Gömülü olan senin ölün
Parçalanmış kemikler üzerinde yürüyorum.
Korkuyla kuşatılmış
Allaha gelmesini bekliyor!

Onun(Allahın) için tekrar ölürken izleyeceğim seni.

Kan aşağı doğru akıyor.
Pislik güneşe yansıyor
içeriden parçala ve yönet
Fikirlerini korkut
Sonunu gördüm
Gül bahçesi elinin altında
Bencil etin eriyor
Gökten aşağıya saçılıyor

Bu allahın savaşı!
Allahın savaşı!
Bu allahın savaşı
Allahın savaşı!

Kutsal prensipler savaşı
Allahın yardımını kazanmaya çalışıyorum,yıkılmışlığında
Dinsizin gırtlağınıı kes!
Ve bırak kan suyun rengini açsın
Ölüsünü göm

Allahını sikiyim ve isminini sileyim
Bir kadın delicesine ağlıyor hüzün içinde
Onun kulelerini bu dünyadan alacağım
Senin lanetolası tecavüz edilmiş ölüm yatağında

Bu allahın savaşı!
Allahın savaşı!
Bu allahın savaşı
Allahın savaşı!
Lanet olası kutsal savaş!

iyimser,mutlu ve sakin ol
Endişe ve korku gösterme
Allahın yüzüyle gül
Ve senin ödülün ebediyet olacak
Kutsal savaşçılar senin sabrını haklı çıkartıyorlar
Herşey onun(Allahın) için
Bir hayvanı öldürmeden rahatlık veremessin
Kazananlar gibi savaş inanmayanların kalbinde
Onların boğazlarında savaş bütün çılgınlıklarla
Bu amaç onların herşeye gücü yeten Allaha geri dönemeyişlerindendir
Allah onun sadık hizmetkarlarına zafer verecek
Tamamen günahsız oldugun vakit düşmanını öldürebilirsin!

Bu büyük şeytan!!!

yazar:Jeff Hanneman(Slayer)

kızlar ve erkekler arasındaki farklar

kızlar seçen erkekler seçilendir.

kızlar duygusal erkekler rasyoneldir.

kızlar salak gibi görünür ama içlerinde birbirtürlü tilkilik yatar ne yapacakları belli olmaz,erkekler genellikle neyse öyle görünürler..

islam

cinselliği kısıtlayarak mutsuz bir toplum yaratma da üstüne yoktur.

türk kızlarının vajinalarının çok kötü kokması

(bkz: götü bok kokan abazan)