bugün

entry'ler (65)

fatih altaylı nın habertürk ten istifası

(bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)

melih gökçek in ağlayarak oy toplamaya çalışması

mağdur ayağı kurtarmayınca devreye giren, devreleri artık kömür olmuş bir adamın hezeyanıdır.

davutoğlu hakan fidan ses kaydı vatan hainliğidir

kesinlikle doğru olan önermedir. millet iradesinin dışında konjükturel amaçla savaş bahanesi üretmeye çalışmak kesinlikle vatan hainliğidir. bunlarında kim olduğu açık ve net bellidir.

28 mart 2014 chp ankara mitingi

isterseler komple ankarayı kapatsınlar gerçek belediyecilik ile 31 mart sabahı tanışacak olan miting katılımcılarıdır.

zengin olmak için akp yi destekleyen müslüman

kendiyle çelişen tipik yurdum kurnazıdır. he canım o çok beğendiğiniz a.k.p seni de zengin edecek. tey allahım ya.

28 mart 2014 sağduyulu medya basın bildirisi

yandaş medyanın kimler olduğunu apaçık gösteren pislik yumaklarıdır.

28 mart 2014 ekşi sözlük e girilememesi

ak itler tarafından ddos atack yapılması söz konusu olan sözlüktür. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar hesabı bu ak itlerde eksi yi çalışamaz hale getirme peşindedir.

ebru gündeş vs bülent arınç

ağlama leveli konusuda arınç ın deneyiminin fazlasıyla olduğu über karşılaştırma.

24 aralık 2013 recep tayyip erdoğan konuşması

taşınmış taşınmasına ama görünen köy klavuz istemez alanda toplasan 500 hüloğğ bile yok. anlaşılan o ki parasıyla bile adam toplamakta sıkıntı başvermiş.

hadise den subliminal mesaj

bu tavır resmen ben bir bok yedim şimdi sıcıp sıvıyorum anlamına geliyor. o değil de ben de gökhanın tavrını merak etmiyor değilim.

erdoğan ın pakistan a itelenmesi

sağlam itelenmiş ki karşılamaya bile bir avuç hüloğ gelmiş.

ebru gündeş sahteliği

inandırıcılığını kaybetmiş parası karşılığı anlaşmalı evlilik yapan , yalanının bini bir para. bekarken daha önce evlenmedim diyip daha sonrasında bir gurbetçiyle evlenip annesinin zoruyla boşandığı ortaya çıkan evlilik sözleşmesinde eski kocasına kaset yapma şartı koyan magdure.

24 aralık 2013 recep tayyip erdoğan konuşması

alanda toplasan 500 kişi yok. sanırım parası mukabili bile adam bulamadılar toplayacak.

anıtkabire gitmenin ülkeye bir bok kazandırmaması

gidip 2 fatiha okumanın zararının olmadığı aktivite.

bim de satılan star wars figürleri

http://p.twimg.com/AyU6tPOCYAAKlC0.jpg:large

bim de satılan star wars figürleri

Az önce 2 adet darth vader i çekmeköy mağazasından kapattığım figürlerdir. Orjinal Hasbro lan.

1995 şırnak askerlik hikayemi anlatıyorum

inci sözlükte ortalığı kavuran askerlik hikayesinin başlığı.

idman azerbaycan

bir italia 1 kanalı değil.

2012 de türkiye ye oluk oluk para akması

köy kahvesi ekonomisti beyanıdır.

hassektor

hassektör. http://t.co/6c6TO9be