bugün

entry'ler (18)

kimsenin size değer vermemesi

Belki de sen onlara gereğinden fazla değer verdiğin için böyledir .

hoşlanılan kızın lüks mekanlara gitmek istemesi

Hesabı ortak ödemeyi teklif etmelisin dostum. Sonuçta sen onun cüzdanı olmayacaksın partneri olacaksın .

zamanında yapılamamış bir şeyin içe dert olması

Eğer çok öfkeliyken bir şey yaparsanız pişman olursunuz ama öfkenizi bastırırsanız da bir şey yapamazsın bu yüzden hafif öfkeli ve sağlıklı düşünerek yaparsanız eylemleri hem içinize dert olmaz hem de pişman olmazsınız . iyi geceler .

gecenin sözü

Biraz daha burada kalırsan sabah olacak .

parayla satın alınamayan şeyler

Parayla parayı satın alamazsın. Örneğin 1 Türk Lirasıyla 1 Dolar satın alamıyorsun ...

öğrenim kredisi

Söylenen kadar yüksek geri ödemeler talep ediyorlarsa , , , evlilik kredisinin yerini alır.

para harcama isteği

Hiçbir zaman bitmiyecek. Ve her zaman tatlı gelecek

kylie jenner

Yorum yapmak hata gibi sanki. Bize düşmez yani

sevgili ile yapılabilecek en güzel şey

Deniz kenarında ateş yakılmış . Sabaha kadar sohbet edilmiş. Gündoğumu izlemelik

14 07 2022 doların euroyu geçmesi

Yarış gibi izliyorum. Kaybedicek olan belli.

yazarlar şu an ne yapıyor

Canları sıkıldıkça kitap yazarlar. Günün çoğu vakti etrafı izlemekle geçer.

komodinin üstünde bekleyen kitap

illa bi gece okumur ama orda tozlandabilir.

ukrayna nın 1 milyon askerle taarruza geçme hayali

kardeşlerim iki gazla rusyaya savaşa teşvik ediyor sonrasında da sızlanıyorlar .

işlenen ilk suç neydi

ilk suç bilmem de 128 milyar suç sayarım sonrasında .

bir sözlük kızıyla beraber olmak istiyorum

verin abime hepsini ama temiz olsun öyle istiyor.

adnan oktar

takdir etmek lazım inşallah maşallah diyerek tüm kedicikleri indirdin öz hocam.

memurların türkiye cumhuriyetini soyması

meclisteki o kadar kişiye rağmen memurlar mı sinirlendirdi sizi.

turgo shared

Turgo Shared

Daha yeni çıkmış , ponzi olması ihtimal bir sistemdir . Sistem şöyle ; Biz Japonya dan bir bisiklet, martı vs şeyler alıyoruz ve bunu turgo shared adlı şirkete kiralıyoruz 1 yıl sonra da onların oluyor . Mesela bir bisiklet aldınız bunun için şuan ki fiyatıyla 3000 TL ödüyorsunuz ve size vergileri kesilmesine rağmen 117TL para ödüyorlar ortalama 22 günde paranızı amorti etmiş oluyorsunuz . Yani 3000 TL koyarak 1 yıl sonra 39 bin TL kazanmış oluyorsunuz .Ne kadar yüksek araç alırsanız kârınız ona göre artıyor . USDT para birimi kullanılıyor ve para çekimini Binance üzerinden yapıyorsunuz. Katılım davet koduyla oluyor isteyene yardım edebilirim.
Bu bir tavsiye değildir sadece bu aralar gündem olduğu için bilgi vermek istedim.