bugün

entry'ler (10)

dave li metallica

Dave Metallica'dan ayrılmasaydı akıl almaz bir grup olabilirdi. Yine de akıl almaz bir gruptu Metallica, ama düşünün bu adamsız black albüm varolduysa, Dave Mustaine'li bir Metallica nasıl olurdu acaba? ooofff.

dave li metallica

Şuan birlikte olsalardı kesinlikle çok daha iyi müzikler ortaya çıkaracaktı bu grup.

rüya içinde rüya görmek

dün sabah karşı birkaç saatlik uykumun sonunda başıma gelen şeydir. rüyamda, rüya olduğunu anlayacağım bir takım ilginç olaylar oluyor uyuyorum, uykumda bir takım ilginç olaylar olan bir rüya görüyorum, telefonumun mesaj sesiyle uyanıyorum, rüya olduğunu anlamayacağım gayet gerçekçi bir takım olaylardan sonra gerçekten uyanıyorum, telefonumda öyle bir mesaj yok ama rüya içinde gördüğüm rüyadaki o mesajın telefon numarası arayan numaralarım da görünüyor.

alkollüyken sevişmek

süper zevklidir bence.. hareketler kontrol dışıdır.. karsınızdaki de sizde yaptıklarınızdan sorumlu değilsinizdir, ister aglanıp ister zevk cıglıkları atılabilir.. alkol fazlaysa erkek ereksiyon problemi yaşayabilir dogru ama bu da tekrar tekrar ön sevişmeye geri döndürür sevgili çiftimizi, o da ayrı bi zevktir .. tadından yenmez ..

haluk levent

Gitara yeni başlayanlar için ideal şarkıları olan adam.

mario balotelli

instagrama attığı fotoğraflarıyla ' oha lan bu nasıl futbolcu olmuş' dedirten adam.

slaven bilic in eskiden rockçı olduğu gerçeği

Sağlam elektro çalar kendileri, türk futboluna renk katar.

beni anlatıyor dediğiniz müzisyenler

Kirk'dir. Tarzımız olsun sahne duruşumuz olsun benzetirler.

mide bulantısı

alkol etkisiyle olmuş bir durumsa kusmak işe yarayabilir.

motörhead

1.nesil Rock'N'Roll gruplarından,lemmy kilmister gibi bir ustaya sahip