bugün

entry'ler (83)

miss turkey 2016

Bursalı buse'nin 1.olduğu yarışma.

buse iskenderoğlu

Miss Turkey 2016 1.si.
Kendisini tebrik eder ve yarışmayı iki senedir bursalı kızların kazandığını belirtmek isterim. insanin bursaya taşınası geliyor.

elçin sangu

Biktim her yerde bu kadini gormekten. Halbuki dizinin baslarinda cok sempatikti. Gittikce itici bi hal aldi.

lahmacunu elle yiyen kız

Lahmacunu doğru şekilde yiyen kızdır. Ya ne olacağıdı?

türkiye de hiç vampir olmaması

(bkz: gerçekte de hiç vampir olmaması)

torpille ünlü oldukları düşünülen ünlüler

Leyla lydia tugutlu. Oyunculugu cok kotu. sirf guzel diye bu kadina neden oyunculuk yaptiriyorlar,anlamak mumkun degil.

samsunda çocukken menenjit geçiren uğur

izlerken gözyaşlarımı tutamadım. Uğur için yapabileceğimiz bir şeyler olsa keşke...

paramparça

Izledigim nadir turk dizilerinden. Bu hafta Funda guray dahil olmus. Guzel haber.

funda güray

Yeni yeni tanınmakta olan bir markanın stil elçisi. Bir çok elçisi var bu markanin ama en dikkat çekeni kesinlikle Funda.
Ayrica paramparca'ya dahil olmus bu hafta, demek artik bu guzel kizi dizilerde aktif olarak gorecegiz, naysss.

döner ayran 1 lira

Bizim ilkokul çaglarimizda tavuk doner 50 kurus, et doner 1 liraydi. Tavuk doner+ayran 'i 1 liraya yemek mumkundu lakin ustunden yillar yillar gecti...

internetin en ünlü kedileri

adnan oktar'ın kedileridir elbette.

hukuk öğrencisi olmak

tavsiye etmem artık gelecek vaad etmeyen bir meslek.

çok yakışıklısın diyen kıza verilecek cevap

"olsa da düşünsek"

elçin sangu

ilk gördüğümde çok beğendiydim. Şimdilerde iki saniyede bir espri yapmaya çalışması itici geldi, komik deyılsın elçinciğim. Sen sadece kameraya bak,konuşma mumkunse.

sabah namazı

2 rekat farzını kılana tüm gece ibadet sevabı kazandıran namazdır. ezanı da ayrıyetten güzeldir.

aslı noyan

trt haber spikeri.genç anne, güzel kadın.

kıskanç sevgili

dozundaysa güzel abartıysa hayatı zindan eder. evlerden ırak.

elçin sangu

bu kadın sadece güzel değil, resmen güzellik kraliçesidir. doğallığı da artısı.

yazarların en sevdiği meyve suyu

vişne suyu. üzerine tanımam.

fox tv dizisi izleyen erkek

karısına yalakalık yapmaya çalışan erkektir.