bugün

entry'ler (27)

onu sevmeye mecbur muyuz

Temsilciliğini yapan parti chp olduğundan böyle olsa gerek atatürk ün fikirlerini benimseyen partinin kürtlere özerklik vadinde bulunması ve bu manşet arasında fark yok.

yazarlar seri katil olsa cesete bırakacakları iz

cCc yazardım anlına gayri meçhul olurdu direk *

grcgazi

Eksilik büyük sende senin ilacın ryan o reily de siz beraber takılın.

ryan o reily

Ben ona bascam mührü sen rahat rahat uyu *

ryan o reily

Benimkine selam sen bilirsin *

grcgazi

Sana sadece ben değil şuan bir ev dolusu insan sana aşık seni bekliyoruz * burda ne muhabbetti yapmayı planlıyosun merak ediyorum *

ryan o reily

He he sensin şampiyonsun kralsın hadi git yat şimdi *

ryan o reily

Şizofrendir çokta üstüne düşülmeye gerek yok *

grcgazi

Sıkıyosa girme. *

grcgazi

Pek hoş bulmadım kimse beni sevmedi galiba bir hoş geldin diyenim bile yok . *

kemalist kafası

Mustafa Kemal den gram haberi olmayıp yeri geldiğinde teröristlerle beraber eylem yapıp orasına burasına imzasının dövmesini yapıp gereksiz oksijen soluyan kafadır .

mümin bir erkek için en ideal zevce

- Abdullah ibnu Amr radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Güzellikleri sebebiyle kadınlarla evlenmeyin. Çünkü güzelliklerinin onları (kibir ve gurur sebebiyle) alçaltacağından korkulur. Onlarla mal ve mülkleri sebebiyle de evlenmeyin, zira mal ve mülkün onları azdıracağından korkulur. Fakat onlarla diyaneti esas alarak evlenin. Yemin olsun, burnu kesik, kulağı delik siyahi dindar bir köle (dindar olmayan hür kadınlardan) efdaldir."

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Agadal azma Nasheed iki fırt çekinde kendinize gelin .

gece 03 00 da ateşlenen sigara

Uzun yolda molada ateşlenen sigaradır üst düzey tat içerir.

pkk nın cizre de özerklik ilan etmesi

Yok yok paralel pkk operasyonuymuş.Traji komik gerçekten.

pkk nın cizre de özerklik ilan etmesi

Önemli olan ilan etmek değilmiş ne kadar dar kafalı insan var daha ne yapmaları lazım bazı şeylerin farkına varılması için çözüm süreci aman bozulmasın mantığıyla bukadar taviz verirsen bu olanların hepsi müsetahaktır.

tavsiye belgeseller

Guantanamo Yolu anlamlı izlenilmesi gereken bir belgesel.

melankoli

bir şarkı açarsın, bazen bir de haber gelir kulağına, belki platoniksindir bir de. işte o zaman ihtiyaç duyduğun tek şey haline gelir. içine dalmak istersin, yutsun istersin seni bir an önce ki; içinden çıkması çok da zor olmasın. yavaş girersen bağımlılık artar, ihtiyacın ötesine gider çıkamazsın. çıkamayacağından değil çıkmak istemeyeceğindendir tabi.

meg ryan

küçükken herkesin aşık olduğu film yıldızı. şimdilerde formundan düşmüş durumda. yaşının en verimli çağlarında, en güzel filmlerde başrol oyuncusu olarak insanları kendisine aşık ettirmeyi başarmıştır. romantik, romantik komedi ve trajikomik filmlerde oynamıştır. şimdilerde yüzünün yaşlandığını belli ettiği apaçık ortada. izleyicilerde bu yüzden anne şefkatini uyandırıyor.

manuel neuer

almaya'nın ve bayern'in 86 doğumlu yıldız kalecisidir.
adam defans oyuncusuna pas verdikten sonra pas alabileceği boş alana doğru hareketleniyor. şu adamın yaptığını bu sene galatasaray'da orta saha oyuncuları yapamıyor.