bugün

entry'ler (34)

yat kiralama

Son zamanlar istanbul'da en çok tercih yapılan etkinliklerin başında geliyor. 2 Kişiden 25 kişiye kadar günlük, saatlik, konaklamalı kiralama yapabileceğiniz yat kiralama hizmeti.

en güzel doğum günü sürprizi

istanbul ve çevre illerde yaşayanlar için son zamanlarda bir çok kesim tarafından kullanılan yatta doğum günü organizasyonları, Sevdiklerinizi 'oha bu da yapılır mı?' dedirtecek kadar şaşırtabilir.

evlenme teklifi

Evlilik teklifleri için her zaman farklı konseptler ve değişik hikâyeler aranır. Ancak boğazın serin suları üzerinde, hafif bir meltem esintisi altında, sevdiğine yüzük uzatıp evlilik teklifinde bulunmak, sanıyoruz ki çok çekici ve heyecan verici bir serüven olacaktır. Firmamız, bu tip etkinlik planlarınız için kollarını sıvadı ve sizler için harika konseptler hazırladı. Bundan sonra evlilik teklifi edileceği zaman, firmamızın yatları emrinize amade olacaktır.

Yatta Evlilik Teklifi konsepti ile ülkemizde bir numara olmayı amaçlayan firmalardan bogazdagezi.net, bu anlamda her ihtiyaç duyulan malzemeye ve alt yapıya da sahiptir. Bu nedenle misafirler oldukça rahat bir şekilde etkinlik planlarını yatlarda yapabilirler.

Yıl dönümleri de kutlamalar açısından ciddi anlamda önem verilen özel zamanlardır. Eşlerine güzel bir sürpriz yapmayı amaçlayan beyler, kendilerine özel hazırlanan yatlarla yıl dönümlerini kutlayabilirler.

teknede düğün

Son zamanlarda popüler olan teknede düğün, elit bir ortamda misafirleriniz hoş vakit geçirmekte. elit ortam denilince aklınıza yüksek bütçeler gelmesin, gayet uygun fiyatlarda nişan, kına gecesi ve nikah sonrası yemek turları organize edilebilir. Boğaz turu sektöründe uzmanlaşmış bogazdagezi.net firması düğün planlamaları için bir çok alternatif sunmakta.

anne kavramının gereksiz olması

bu başlığı açan piskopatı merak ediyorum acaba neye benziyor.

telefonu suya düşürmek

hay anasını avradını deyip moralinin sıfır olması demek.

Edit: Bu entry yazmadan önce telefonum suya düşmemişti, Aradan çok zaman geçti ve telefonum suya düştü. üstte yazan şeyi dillendirmedik de içimden detaylarını da saydığım oldu.

20 yaşında kadınının 30 yaşında adamla evlenmesi

bence de çok normal bir durum daha önce kendinden 10 yaş küçük erkeklerle takılan kadınlar da gördüm. normal olmayan odur bence..

bluevelve

kırk yıl düşünsem aklıma gelmeyecek bir şey.

ölürsem kabrime gelme istemem dediklerimiz

sevip de kavuşamadığım sevgilimin abisi gelmesin.

devlet isimli kızla sevgili olmak

devlet diye kız ismimi olurmuş. ayrılık sebebi!

sabah ağzı ceset gibi kokan insan

genelde geceden kalma alkollü kişiler, diş çürüğü olanlar ve sigara kullananlar diye devam etmektedir.

ilginç evlenme teklifleri

ilginç olan evlenme teklifi yoktur aslında sürpriz olanı vardır. Sürpriz evlilik teklifi için önerim istanbul da size özel bir yatla boğaza açılıp boğaz köprüsü altında lazer ile evlilik teklifi de ilginç olabilir aslında. ilginç olan evlenme teklifi yoktur dedik ama bu biraz ilginç oldu sanırım.

Kaynak:yatta evlilik teklifi

kaşar kızlar

'dünyadaki tüm kaşarlar eriyecekse küresel ısınmaya evet diyorum' esprisi geldi aklıma.

tekne kiralama

istanbul boğaz içinde günlük veya saatlik tekne kiralama hizmetleri. teknede düğün, doğum günü, motivasyon geceleri, mezuniyet balosu, kına gecesi, yüzme turu, evlilik teklifi vb. bir çok organizasyonda tercih edebilirsiniz.

tekne kiralama

bi siktir git dedirten eski sevgili mesajları

ben hatamı anladım. bir daha tekrarı asla olmayacak.. barıştık mı?
"bi siktir git yaa"

hayırlı cumalar

"Muhakkak ki Allah; Adeleti, iyiliği, akrabaya (ihtiyacı olan) yardım etmeyi emreder. Çirkin işleri, fenalık ve azgınlığı da yasaklar. O, düşünüp tutasınız diye size öğüt veriyor."

hayırlı cumalar..

etek kıvırmak

Orta öğretim ve liselerde genellikle sıkça rastlanılan her 10 kızdan 9 tanesinin eteğini kıvırması.

eksi 10 derecede kısa kollu giyen kaslı erkek

hamurun bayatı da delikanlının aklını alır.. aklını!

sözlük yazarlarının zaafları

kadınlar..

bir erkeğin kadında aradığı kriterler

no aşk no dırdır only makara only gırgır..