bugün

entry'ler (28)

özlem erçelen

Cüzdanlardaki Master kartlarını yöneten şahıs.
28 yaşında mastercard' da işe başlamış. 30 yaşında genel müdürlüğe yükselmiş daha sonrada MasterCard Güney Doğu Avrupa Genel Müdürü olmuş. Genç yaşta kariyer basamaklarına hızlı tırmanmış.
Allah rahmet eylesin...

prison of norway

Bunlar mahkumsa biz ölüyüz dedirten türde bir görüntüye sahip olan hapishane.

mehmet tutaş

Kendine has ders anlatmasıyla bilinir. Dinamikliği dersi dinleyen öğrencileri gençliğinden utandıracak türdendir. Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında siz bir bölge söyleyin, Mehmet Hoca o bölgedeki sanayiyi size söylesin...

magnum

Kozmetik reklamlarında farkı olamayan tarzda reklamları olan dondurma. "Biz hayal satıyoruz"

metroda kitap okuyan artist

kendileri için değilde başkaları için okumak gerektiğini düşünen kişiler. Eve gidince ilk işi kumandayı kapmak olan şahıslar.

giden sevgilinin ardından kurulacak cümle

kapıyı kapa, dışarıdan kapa...

tayyip bize kız bul

RTE 3 de yetmez 5 dedi lakin bara girecek dam bile bulamayan Türk gencinin hali ülke ekonomisi gibisi. dışarıdan bakıldığında parlak, çarşıya inildiğinde esnaf kan ağlıyor.

sevişerek barışmak

girdili çıkıtlı bir mesele. sevişmek için ayrılmaya çalışan insanlar tanıyorum.

yeni gelinin penis görünce verdiği tepki

unutulmaya yüz tutan eskide kalmış, tarihe karışan bir özdeyiş. Artık yeni gelinler ben nelerini gördüm dercesine bakıyorlar.

kış mevsimi boyunca aynı montu giyen insan

iphone'um yok bir tane de montum var. işte o benim.

yetkili ödeme merkezi

bir caddede 3-5 tane birden bulunan ve insanda hangisi güvenli kuşkusu bırakan offisler. bir tanede ev sahibim açtı verdiğim faturaları ödemezse kendi bilir.

derse geç kalan öğrenci yalanları

en geçerli yalan, özellikle üniversitede "sevgilimle tartıştım" ya da "kız arkadaşımdan ayrıldım" gece uyuyamadım yalanıdır. özellike erkekci bayan hocalarda işe yaramıştır. tecrübeyle onaylı.

tıpçı kız

acil serviste (özellikle de devlet hastanesi acil servislerinde) uykusuz acınası durumda sana gelip bakan kızdır. ancak öyle bir bakıştır ki o bu saatte ne işin var dercesine bir bakıştır. bu sebeple de insan hayatıyla oynadığı kesindir.

tıpçı kız

ders çalışırken koltukta (sandalyede vb.) oturmaktan poposu düzleşmiş, kitabın üzerinde uyumaktan suratı büzüşmüş, morga girmekten üstü başı formalin kokmuş kız öğrenci modelidir. bütün bunların yanında küçük dağları ben yarattım demesini iyi bilir.

memenin sütyenden taşan kısmı

sıra dağların ardında görülen haşmetli oval tepeleri andıran bir durum. insanı büyük düşünmeye sevk ediyor.

prezervatif takarken boşalmak

tamamen bir yetenektir. kadından çok prezervatiften hoşlanmaktır.

yaşlandıkça karizması artan erkekler

bu yolda ilerliyorum. saçlarda hafif kırlaşmalar yeterli miktarda sakal. umuyorum gelecek nesil bu başlığın altına benimde adımı da yazacak.

önce deniz sonra bekir şimdi de servet

Antalyaspor'da Deniz'in beklentiler üzerindeki golü sonrasında Bekir'in rüyasında görse inanamayacağı bir gol ve bu hafta Servet'in kendini aştığı an. bütün bunların mantıklı bir açıklamsı varsa onda 21 Aralık'tır. Son kehanet Sabri'den bekleniyor.

27 kasım 2012 galatasaray balıkesirspor maçı

hem TTnet arenada oynanacak bir maç hem de fazla iddası olmayan bir takım. favori galatasaray olsada, iddaa'da süpriz arayanlar varsa balıkesir yazsın. zor maç olacak kanısındayım.

meme kanseri

dünya üzerinde kadınlar arasında kanser ölümlerinde birinci sıraya sahiptir. nerdeyse her 8 kadından 1' inde görülme sıklığına kadar yaygınlanmıştır. ülkemizin batı bölgelerinde doğuya göre daha sık görülmektedir. bunun nedeni teknik imkanlar mı yoksa epigenetik faktörler mi bilinmemektedir. en sık metastaz yaptığı bölgeler kemik, beyin, akciğer ve karaciğerdir.