entry'ler (76)

sevgilisine sadık kalan erkekler

sadık kaldikta ne oldu g.tu kalkti denilesi entrydir.

evlenmeden seks yapan erkek

zinacıdır, bitlenmelidir.

2014 ösys sonuçları

Troller bi aciklayamadi gitti sonuclaridir.

bekarete önem veren örümcek kafalı yobaz erkek

Daha önce baskasi tarafindan hunharca,catur cutur sikilmis , baskasininkini ya da baskalarininkini agzina almis, baskasinin spermlerini yutmus bi kiz secmek yerine bakiresini tercih eden erkektir.

(bakire olup her pisligi yapmis igrenc kizlar bu gruba dahil degildir)

izmir yüksek teknoloji enstitüsü

Bir sorun cikmazsa 3 4 gune aciklanacak sonuclarin ardindan yerlesecegim okuldur. Okuyan varsa bana ulassin lutfen.

2014 ösys sonuçları

3 gun icinde aciklanmasi muhtemel sonuclardir.

sevgiliden ilgi gormek icin hasta numarasi yapmak

kisi mecbur kalmissa demek ki.
buna mecbur hale getiren sevgili dovulesidir. sevin, ilgi gosterin, en onemlisi hssettirin,hayat kisa.

slim fit pantolon giyen erkek

Tayt gibi her yeri yapismadigi surece gayet guzel gorunen tercihtir.

nefret ettiğin insanı özlediğini fark etmek

En boktan duygularin basinda gelir. Hayir karsi taraf suclu olsa bile karsi taraf ayrilmaya zorladiysa sizi bile bunu hissedebiliyorsunuz. Cok kotu bir sey. Takmamayi ne zaman ogrenecegizz? Ne zaman mutlu oolacagiz ulan bu hayatta yine moralim bozuldu bak. Sigara var mi ya?

üniversite okunacak il

Izmirdir acik ve net.

bakire kız vs bakire olmayan kız

bakire kizlara anal oral yapmistir gozuyle bakanlar goruyorum , illa ki boyleleri vardir ama hepsi boyle midir? Hepsine boyle bi genelleme yapilir mi? Yapilmamalidir.
Diger ise ne kadar yarak yedigi belli olmayan,catur cutur hunharca siklmis oldugu net olan,baskasinin altinda inlemis,baskasinin ya da baskalarinin aletini agzina almis kizdir. Bakire kizin her turlu alacagi versustur.

güvenin sarsılmasına neden olan olaylar

Sevgili icin beni kaybetmekten korksa bunu yapmazdi denilen ya da bu sekilde hissedilen andir efendim.

hayatıma sıçıyorsun diyen kız sevgili

Eger onu mutlu etmek icin ugrastiysaniz hep ihanettir. Ayrilmaniz icin soylenmis sozdur. Sevmeyi bilmeyen,ask nedir bilmeyen,kaybetme korkusu nedir bilmeyen sevgilidir. Yaziktir verilen emeklere.

insanın zoruna gidecek durumlar

Sevgilinin bir sey yapilmadigi halde hayatima siciyorsun demesidir. Bunu deyip ayrilmamami beklemesi de cabasi.

lotr film vs kitap

Filmleri muazzamdr.Cekildigi donemde ki teknolojiyle bile harikalar yaratilmis ve bi cogumuz tarafindan 10un uzerinde izlenmis bir basyapittir. Kitabi okuyanlarin filmle karsilastirmasink bekledgm entry. Kitabini okumadgm icin eksik hissediyorum okumali miyim degerli yazarlar?

gece 2de hunharca öten horoz

Allah belasini versindir.

unutulmaz şarkı sözleri

Sana gitme demeyecegim
Ama gitme lavinya
Adini gizleyecegim
Sende bilmee bilme lavinya.

istedigimi giyebilirim diyen sevgili

Kendi karisiyosa ve kendisine karisilmasini istemiyorsa buyuk bi sorun var demektir. Bu iliskiler biraz karsilikli goruslere saygiyla yurur bunu anlamasi gerekir.

irina shayk

Dosso Dossi Fashion Show a damgasini vurmustur. Yirtilan elbisesi bizlere bi lutuf olarak gorulebilir.

Not: Artik insan olduguna inanmiyorum.

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bunu sozluge yazdim.keske insanlar birbirlerini daha iyi anlayabilseydi de boyle ayriliklar olmasaydi be sozluk. kim bilir kac kisi ask acisi cekiyor hepsini cok iyi anliyorum bende yasadim bi zamanlar. insan hicbi seyden zevk alamiyor,yasayip yasamadigini anlama gibi ince bi cizgi de cambazlik yapmaya calisiyor. hayat zor .herkes mutlu olsun be sozluk