bugün

entry'ler (16)

yaran facebook iletileri

iyilik sağlık be noolsun hacım sen naabıyon. (facebook öle samimi ne var ne yok diyince böle dedim ya la kendi kendime).

1984 doğumlu sözlük yazarları

evet bende onlardanım sanırım.

momecon pomat

Psoriasis, ekzematöz dermatitler (atopik dermatit gibi) ve kortikosteroidlere yanıt veren diğer tüm dermatozların inflamatuvar ve kaşıntılı lezyonların tedavisinde kullanılan mucize kremdir.

geralgine m

Hafif ağrılı durumlarda ve uzun süreli tedavilerde kullanımı tavsiye edilmeyen etkili bir ağrı kesici ampul türüdür.

sergen yalçın

Çok yetenekli bir futbolcuydu kendisi ama bir o kadar da ukalaydı. Serbest vuruştan attığı golleri çok iyiydi gerçekten, hatta bi maçtan sonra kendisiyle röportaj yapan bi muhabirle arasında şöyle bi diyalog geçiyor;
Muhabir:Sergen iyi oynadınız kazandınız sende frikikten harika bi gol attın nasıl değerlendiriyosun bu golü ve maçı.
Sergen:Frikikle ilgili söyliyecek fazla bişi yok gördünüz topun ağlara gidişini bunu herkes yapamaz yetenek ister herkesin harcı değil tabi böyle gol atmak.

Not:Doğru söylüyo gerçekten herkes yapamaz ayrıca kendisine de yakışıyor bu tarz hareketler.

bekar adam

Evlenemeyen yada tercih olarak evlenmeyip kafasına göre takılan, gününü gün eden, evinde nasıl olsa arkamı toplayan bir annem var deyip rahat takılan, cinsel hayatını genellikle Elizabeth ve Elenor'la geçiren, arada bir yahu yaşta gidiyor yavaştan evlensek mi acaba diyip sonra hemen ardından aman iyi böle boşver diyip devam eden erkek modelidir.

marcus dupree

Amerikan Futbolu tarihinin en büyük hayal kırıklıklarından biridir. Kendisi henüz lisedeyken keşfedilmiş ve kendisini izlemeye gelen bir çok menejer ve spor adamının deyimiyle gördüğüm, izlediğim en iyi oyuncu dedikleri müstesna kişiliktir. 1.98 boyunda 110 kilo ağırlığında ve 17 yaşında 200 kg ağırlığı kaldırabilecek güçte 90 metreyi 9.5 saniyede koşabilen durdurulamayan ve inanılmaz yetenekli bir oyuncudur. Profesyonel kariyeri yanlızca yarım sezon sürmüş ve kısa kariyerine kendisinden beklendiği gibi bir çok touch double sığdırmıştır. Altın çocuk Marcus tam anlamıyla ışıldayamadan talihsiz bir sakatlık sonucu henüz 20 yaşında Amerikan Futboluna veda etmek zorunda kalmıştır. Benim gibi Amerikan Futbol'undan anlamayan arkadaşlar için şöyle söyliyeyim Lionel Messi'nin 2007'de trafik kazası geçirip bir daha futbol oynayamayacak derecede sakatlandığını ve hayatına kamyoncu olarak devam ettiğini düşünün ne kadar yazık olurdu değil mi gerçekten.

younes belhanda

Fenerbahçemizin 12 milyon euroya Fransa'nın Montpellier takımından transfer ettiği Faslı ofansif orta saha oyuncusu. Genç oyuncu geçtiğimiz yıl takımının bütün maçlarında oynamış ve 12 gol 4 asist yapmış. Fenerbahçemize hayırlı olması temennisiyle.

en beğenilen sözler

'Futbol basit bir oyundur zor olan onu basit oynamaktır.'
Johann Creuf

yaşlanan erkeğin karizmatik hale gelmesi

genelde tutmayan oran olarak yüzde 1 hatta binde 1 olan durumdur şimdi bazı arkadaşlar aktörlerden örnek vermişler onlar istisnadır bak bakalım çevrene kaç tane 40 lı yaşlarını geçmiş karizmatik adam var piyasa da ha vardır belki tek tük ama bir de onların gençlik fotolarına bak bakalım gençlik derken 18 yaşından bahsetmiyorum 25-30 yaşların da ki hallerini kastediyorum ha bir de yaşlanan adam karizmatik olsa noolur yaa güldüm yaa sözün özeti bu olay yalandır tesellidir o kadar.

rakı sofrasında dinlenecek şarkılar

Müslüm Gürses - Adını sen koy.
Müzeyyen Senar - kimseye etmem şikayet.
birde bu akşam bütün meyhanelerini dolaştım istanbul'un şarkısı vardı ama kim söylüyodu o şarkıyı yaa erkek bi trt sanatçısıydı da adı yok.

yavuz sultan selim batı ya yönelseydi olacaklar

O dönemde doğu da hızla yükselen ve bölgenin süper gücü olmaya hazırlanan Şah ismail önderliğinde ki Safeviler olmasaydı bende bu senaryoyu farklı alabildiğine iyimser yazardım ama bu durum da muhtemelen Safeviler Anadolu'yu işgal eder ve şiileştirirdi. Osmanlılar batıya gittikçe hristiyan alemi de haçlı seferleriyle Osmanlının üzerine giderdi. Dolayısıyla iki ateş arasında kalan Osmanlı'nın ömrü uzun sürmezdi.
iyi yönden bakacak olursak ta Asya Şampiyonlar Ligine 3 takımla katılır arada bir takımlarımız şampiyon olurdu. Takımlarımızı desteklicez tabi.

giden sevgilinin ardından kurulacak cümle

Dilerim aradığın mutluluğu bulmayı başarırsın arkadaşım. Yine de çok uzağa gitme merak ederim sonra tamam.

aradığı kızı google da bile bulamayan adam

aradığı kız ünlü değilse e haliyle bulamaz tabi 'yanlış yerde arıyosun kardeşim la bi git manyakmısın' diyesim var kendisine.

yaran twitter iletileri

Marsilya Fenerbahçe Bekir'in Rövaşata golünden sonra atılan tweet.
'Adını Zlatan koydum Bekir'in yolu'

masum bir aşk istemek

bu devir de bunu yaşamak hayaldir olsa bile çok uzun sürmeyecektir. Bi süre sonra yerini bildiğimiz aşklara bırakacaktır aksi takdir de bitmeye mahkumdur.