bugün

entry'ler (33)

dur kalk

http://onedio.com/haber/t...-54db2d4190fc595d0138eb46

türkiye ligindeki en iyi forvet

YOK AZiZ YILDIRIMDIR. HATTA iLHAN CAVCAVDIR.

köylerdeki ilginç lakaplar

götgöt faruk.

adamın bi götü yetmemiş ikincisi de var. öldüm gülmekten.

biz bu formayla çeyrek finale çıkamadık

ben bu formayla her topta çalım atmaya çalıştım desin artık o keşfedilmemiş ronaldo (gökhan töre). cinayet sebebi amk. töre cinayetine evet diyorum.

biz bu formayla çeyrek finale çıkamadık

mustafa pektemek, tolga ve gökhan töre denen keşfedilmemiş ronaldo bozuntusu yüzünden bjk turu hediye etmiştir hayırlı olsun. yahu arkadaş bi insan evladı ayağına gelen her topla çalım atmaya çalışır mı. olabilecek kontra atakları bile kesti amk. aldın topu bi pas yap bi orta aç yaa.

akp türkiyesi

kar ve menfaat üzerine kurulu, başka düşünce veya ideolojisi olmayan, tek kişi tarafından yönetilen, yandaş değilsen yaşamaya hakkın yok ateistsin zihniyeti taşıyan ve kıçlarını korumak için ota boka gereksiz şeylere yasa çıkarıp işsizliğin tavan yaptığı, dövizin uçtuğu e yaşanmaz bi ülke.

önünde yürüyen taytlı kızın götüne bakmayan erkek

o an gözler siz farkında olmadan oraya odaklanıp görsel incelemeye başlar. sonra kafayı kaldırıp etrafa baktığınızda farkedildiğinizi anlayınca başınızı bi sola bi sağa çevirir insan. oraya bakmıyordum olum başka bişey düşünüyodum der gibi. hele de yanınızda kız arkadaşınız veya eşiniz varsa sıçtınız. en olmadık yerde size hatırlatır o götü tekrar gözünüzün önünde canlandırır.

bi kız ancak ellerinin güzel olduğu kadar güzeldir

gereksiz saçma sapan bi troll başlığıdır. bu başlığı görünce

ellerim ayaklarım
ayakta parmaklarım diyeceğim tuttu.

red kit

atı sırtına bindiğinde rahatsız olmayan işi gücü o 4 avanakla uğraşmak olan uyuz tipi ve şapkası olan kırmızı avanak işte.

gözlüğe alternatif isimler

bi de camdan yaptırgaçlı da diyeydin amk.

derdini sikeyim butonu

derdini hafifleten buton. trollere birebir bence. hata başka butonlar da ilave edilse faydalı olacağı kanaatindeyim.

erkek dediğin aldatır diyen kız sevgili

eşitlikçi bi insandır. kendisi de aldatıyordur veya aldatacaktır. yakalanınca da zemini hazır olsun diye düşünen insandır. ya da çok geniştir genişlemiştir.

19 mart 2015 beşiktaş club brugge maçı

beşiktaşın evinde kalacağı maçtır. okyanusu geçip derede boğulacağı maçtrı beşiktaşın. hayallerinin biteceği maç. yazık olacaktır.

derste acıkmak

makarnayı çayla yemeye razı olmaktır. evde yapılmış en sevmediğin en beğenmediğin yemeği yemeye razı olmaktır o an için. ders bitse de hocayı yemesem denildiği andır. bu hoca ne anlatıyor .

derste acıkmak

yanındakinin parmaklarını sosis olarak görmektir. hocanın anlattığı konuyu kendi kafasında yemek tarifine çevirmektir.

düğünlerden nefret etme sebepleri

o boyun bağı ve lanet olası kunduranın içine hapsolup saatlerce ayakta kalma ya da meydana çıkıp bilmediği oyun veya hava ayak uydurmaya çalışmak.

alex de souza

bekirle dudaktan öpüşmediği, mehmet topalın gol sevincine katılmadığı için aykutun yüzünü güldürmediği için gönderilen eski fenevli futbulcu.

zıkkım

genelde dibi ikram edilen kötü söz. nerde yetiştiği tam bilinmez. bazen olsa da yeseydik diye aradığımız şeydir.

ölümüne en çok üzülünen ünlü

ben. ölüp ölmediğimi anlayamıyorum. daha önce öldüm sanki.

cinsel seks yaparken anıran kadın

neyle sex yapyıgına baglıdır. anırma fantezisi yeni mi.