bugün

entry'ler (60)

mhp il başkanının hdp den aday olması

Ülkücülüğün ayaklar altına alındığının göstergesi. Valhalla da başbuğ bunun hesabını sorar.

fethullah gülen in en büyük hatası

Darbe yapmaya kalkmasidir. Tasfiye edilen o kadar insana baktiktan sonra devleti zaten cemaat ve yandaslari yonetiyormus arkadaş.

yaşıyorum çünkü

filmin sonunu merak ediyorum.

albaraka türk uzman yardımcılığı sınavı

dün sabah sınavina girdm ogledn snra donduler yarın mulakata gelebilr msnz dediler. mulakattan ciktm askerlik durumum sikinti olmasaydi 3-5 gune baslayacaktim. bu kadar hizli bi banka gormedm.

seçim arabaları

yil olmus 2015 hala 80lerin 90larin mantigiyla oy toplamaya calisiyoruz. gerci politikacilar da hakli millette bi ilerleme yok ki taktik niye degissin.

üniversite okumanın boş iş olması

ne açıdan baktigina bagli amac sadece paraysa aynen bos iş ama o dönemde kazandigin tecrube kendini islerini yapman, belirli bir parayla gecinmen, ac kalman , zengin yasaman, degisik ortamlar görmen, cesitli konular hakkinda bilgi sahibi olman ve bu bilgiyle iki kelam edebilcek seviyeye gelmen. bnce bu tecrube ve birikimler üniversitenin saglayacagi maastaki ekstra gelirden daha önemli.

diş ağrısı

en guzel tedavi yontemi ufak raki olan agri çeşididir.

büyük kürdistanı kuracağız türkler kıskanacak

cari acigimizin en buyuk etmeni enerjiden kaynaklaniyor ve cayir cayir kullanip 5 kurus para vermyosunuz bi gidin de kalkinalim. sirtimizda yuk, vucudumuzda kene gibisiniz faydanizdan cok zarariniz var. nereye giderseniz gidin yeterki gidin.

çok sigara içmek

sigaranın tadini cikariyim derken bokunu cikarmaya sebep olan eylemdir.

victoria s secret kızlarının bir boka benzememesi

bazıları için on numara demek yanlış olabilir ama yiğidi öldür hakını yeme arkadaş hatunlar taş ya.

ege üniversitesi hastanesi 0 rh pozitif kan

arkadaşlar ege üniversitesi hastanesinde yatmakta olan lenf bezi kanseri hastalığı olan dedeme 0rh pozitif trombosit lazım. izmirde olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. iletişim: 05442918608

başbakanın satranç dağıtması

oynayacak kafa kalmadı yavurucaklarda o nasıl atış.

başbakanımın bokunu yerim bokunu

adamın ne söylediğini anlamayan her sözüne "adam hakllı" deyip başbakanım çok yaşa diyen zihniyettir. zihniyeti geçtim resmen koyundur.

pkk lılarla aynı safta yer alan ülkücü

her grup kendi doğrusuna göre hareket ediyor ve iki grubun da doğruları kesişmiştir ama bu demek değildir ki omuz omuza yan yana sarılarak duruyorlar. akp zihniyetinin açmış olduğu bu başlık eylemcileri birbirine düşürmek ve eylemleri etkisiz kılmak içindir ama yukarıda kardeşimin de dediği gibi "yemezler gülüm"

kamu malına zarar veren teröristler

ayrıca sormak isterim dün gece taksim çevresindeki mobeseler neden çalışmıyordu?

kamu malına zarar veren teröristler

sakin bir şekilde başlayan eylemi orantısız güç kullanarak(haberleri biraz takip ettiyseniz örnek vermeme gerek yok) büyüten polisin bu savaş ortamını yaratmasından faydalanmak isteyen teröre meyilli grupların yaptıkları kamu ve şahıs mallarına zarar vermeleri gibi dengesiz hareketleri, bu gibi hareketlerle alakası olmayan asıl eylemcilere mâletmek yanlış bir harekettir.

david barral

Allah şifa versin. Yürekli oyuncuymuş Drogbadan kaçan bazı takım arkadaşları gibi yapmadı ama sonu kötü oldu. Ayrıca Drogbayı maç sonunda soyunma odasına gidip Barralı sorduğu ve maç sonunda hastaneye giderek ziyaret ettiği için tebrik ederim. Adamsın Drogba.

https://fbcdn-sphotos-h-a...10743979_1967760990_n.jpg

gökhan zan

maç eksiği olduğunu ilk dakikalarda belli etti ve maçı 10 üzerinden bence 5.5 ile tamamladı. Semih'in yokluğunda kötünün iyisi bir performans sergiledi.

burak yılmaz ın eli ile attığı gol

bildiğin sikiyle atmış ama siki bitek topa değil birilerine de değmiş ki böyle bişeyi uydurmuşlar.

25 şubat 2013 galatasaray orduspor maçı

Orduspor'un Galatasaray'a yatacağı maçtır diyenler var ama bence Ordu yatmadı Galatasaray yatırdı geriside malum zaten.