bugün

entry'ler (98)

sevgilinin dilini emmek

sevgilinin sürüngen misali uzun bir dile sahip olmasını şart koşar. değilse eğer, french kiss atraksiyonundan aldığı hazzı böyle ekstrem eylemlerle ilerletmek isteyen çiftlerin toslayacağı duvar birbirlerinin dişleridir.

sevgiliyle telefonda konuşamamak

iş ve arkadaşlık ilişkisi içerisinde yapılan telefon görüşmelerinde üzerinde durulacak spesifik bir konu mevcutken, sevgililik ilişkisi içerisindeki hasıl olan yoğun telefon trafiği bir zaman sonra karşı tarafa olan ilginin ifade edilmesine ya da sevdiceğin sesine duyulan özlemin giderilmesine hizmet eder hale gelir.

ve bu durumda eğer taraflar belli bir olgunluk merhalesini geçmişlerse, kendilerine, karşı tarafa ve dolayısıyla ilişkinin biçemine yüksek saygı duyuyorlarsa iletişimi nitelikli, içi dolu bir şekilde sürdürme kaygılarını korurlar. o an akıllarına gelen her düşünce titreşimini sıçar gibi dökmekten imtina ederler

ve fakat konuşulacak konular o ana özgü olarak suyunu çekmiş olabilir. reel hayatta bu cereyan ettiğinde karşılıklı susulup birlikte var olmanın hazzı yaşanabilirken, telefon iletişiminde bunu gerçekleştirmeye çalışırken her iki tarafın kulağında ahize tutmaya devam etmesi oldukça komik gözükmektedir. fazla uzatmadan konuşma kısa kesilebilir.

işte o zaman ya pesimist bakış açısıyla sevgiliyle telefonda konuşulamadığına karar verilir ya da üstteki açıklamalar doğrultusunda nitelikli bir ilişki içerisinde olduğu düşünülür.

patates şiiri

patatese olan aşkımı anlatan şiir.

patates kızartması
budur yemeğin hası
uçar kalbin tasası
yerken seni ulu patates!

haşlaması ayrı güzel
yokluğu hayli üzer
hissederim ben çok özel
yerken seni ulu patates!

püreydi kenarda kaldı
lakin etten rol çaldı
huzur ruhumu sardı
yerken seni ulu patates!

salata yapacaksam eğer
içinde varsan değer
gönlüm kendinden geçer
yerken seni ulu patates!

tatlını yaptım herkes şaştı
dediler focus kendini aştı
haykırdım "nedeni aşktı"
yerken seni ulu patates!

sözlük yazarlarının kullandıkları taşıtlar

Bisiklet.

sözlük erkeklerinin yapmayı bildiği yemekler

Pureli tavuk,
Hasanpasa kofte,
Orman kebabi
Patlican sirma,
Kuverde tavuk gotu,
Bazlama

topuklu ayakkabisiyla ofisi inleten hatun

Sigara icmeye cikar, tock! tock! tock!, tuvalete gider tock! Tock! Tock!, oraya buraya dolanir yine tock! Tock! Ulan sen kadinligini seksepaliteni gosterecen hava atacan diye zorunlumuyum kafamin sikilmesine. Mahkummuyum konsantre olmus isimin arasinda beynimin icine civi cakilmasina. Yok arkadas bir kadinin icinde olacak alcak gonulluluk, mutevazilik, ince dusunme gibi faziletler.
Topuklarina ates edip dans etmesini isteyen kowboy olasi geliyor insanin.

bugüne kadar vazgeçemeden oynanan pc oyunu

Sensible soccer.

bir kızla tanışırken kullanılan ilk cümle

Affedersiniz melekler ne zamandan beri dunyaya iniyor, bunu sizi gorunce sorguladim da.
Yahu zaten memlekette nufus ve issizlik sorunu var, siktirin gidin ote dunyada takilin amk, sorun yaratmayin buralarda.

36 cm penisle yapılabilecekler

Sevdicegin vajinasina 10, 20, ve 30 cm'lik 3 ayri giris bicimini tekrarlayacak sekilde defalarca penetre etmek.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Genesis - cinema show

sözlük yazarlarının en son çılgınlıkları

Bi ufak votka gomup, son ses dream theater calan mp calari kulaga takip eller montun cebinde kadikoy sahilinde bisiklet surmek. Hayal meyal hatirliyorum ama sabah uyandigimda en ufak bir cizik tespit edemedim bedenimde.

neee fatih öldü mü

Olamaz olamazz kessinlikle olamaz!! derken bir gozu de fatihin biraktigi yarim saraptadir bunu diyen serefsizin.

erkek götü

tabuları olmayan bir abazanın bile sikmek için en ufak istek duymadığı göttür.
şahane kadın götü varken sikmişim öyle kaslı götü.

pazar günü içki içmek

pazar günü yaşanan pazartesi sendromunu atlatmada ele alınabilecek en iyi yöntemlerden. hatta ertesi sabah kalkınca aç karnına iki bira daha gömülmelidir ki pazartesi sabahında da devam edecek sendrom, hız kesmemiş çakır keyif kafanın hoşluğu ile duyumsuzlaştırılabilir olunabilsindir.

ben sana layık değilim diyenin doğru söylemesi

katıldığım bir tespit. "ben sana layik değilim" diyen kişi aslen "sen bana layik değilsin" demek isterken sonuçta sizin ona olan sevginize layik olmadığını beyan etmiş olmaktadır.

seksi ve yakışıklı erkek olmanın zorlukları

karizmatik ses tonunun da etkisiyle birlikte yüz yüze iletişimde bulunulan hatunların direkt ıslanması ve heyecanlanması sebebiyle iş görüşmesi öncesi belirlenmiş konuya yeterince odaklanamamak ve bundan dolayı sağlıklı bir görüşme yapamamak. teklif ve şartnamedeki bazı hususların havada kalması.
gerçi bunları özel bir yemekte tekrar konuşmak için aranılacağı zaten ön görülmektedir ama totalde zaman kaybı eksisi hanemize yazılmakta.

kadınları çekici yapan detaylar

herhangi bir konuda fikrini beyan ederken, sevdiği müzikten bahsederken vs. tıpkı bir hatunu tavlama arzusu içinde olan erkek misali özgün olma ve fark yaratma kaygısı hissetmesi.

gece uyandırıp seni seviyorum diyen sevgili

-hmmph canım teşekkür ederim ama sabah oral seksle uyandırsaydın daha makbule geçerdi.
-allah belanı versin senin (yastık yüze çalınır)

mutluluğun düşmanı

bulunulan durumu daha iyi bir durumla kıyaslama güdüsüne sahip olmaktır.
artı durum her zaman olacağı için mutluluğun baki kalması olanaksızdır.
dolayısıyla mutlu olmak imkansızdır.
akıllı insanlar bunu görür bakar ve şöyle bir sonuca varır.
hayata öyle bir bakayım ki o bakış açısıyla kendimi eylemsiz haldeyken mutlu hissedebileyim.
işte bunu gerçekleştiren kişi buda dır a dostlar.

yazarların son zamanlarda taktıkları şarkılar

kimsenin de sikindeydi sanki;

https://www.youtube.com/watch?v=OzbDUbu1lMM