bugün

entry'ler (24)

halı saha

maltepe zümrütevlerde belediye başkanı ali kılıç yeni bir tanesini kazandırıyor. artık rahat rahat maç yapabileceğiz.

6 kasım 2016 betsat tan para dağıtıyorum

ooo tamam beyler 10 lirayı akşama 1000 tl yaparak geri dönüyorum.

boğaziçiliyim kocam benden yaprak sarma istiyor

gören de nasa da çalışıyor 3 tane hizmetçisi var ama kocası buna rağmen bir şey istiyor sanar. ulan kezbanın eğitimlisi de kezban oluyor.

üniversite okuyan kürt

hawel bilimi ve molotof mühendisliği okuyordur.

çekik gözlü türk erkeği

alırım bi dal erkeğidir, yok mu şöyle oynaşmalık bişeyler.

turkcell superonline

kullanmaktan son derece memnun olduğum internet hizmetim. eskiden her şeyi şikayet ederdik yok şunun şurası sorunlu yok bunun burasında bir şey var diye teknoloji vs de gelişince internet sistemleri de teknolojiye ve çağa ayak uydurarak geliştiler, hatta en güzelini türkcelle katılarak superonline gerçekleştirdi, hem türkcell kalitesi hem tellcom un kaliteli alt yapısı hem de inanılmaz iyi derecede hizmet veren müşteri hizmetleri sayesinde en ufak sorunum kısa süre içinde doğrudan çözülüyor.

turkcell tv

bir web tv platformuymuş, merak ettim kullanmaya başladım turkcell in hizmeti olmasına güvenerek, ilk başta çok yanlış bir algı yarattı bende ulan tv izleyeceğim bu benim kotamı mahveder diye, meğerse sahip olduğun internet paketinin kotasını yemiyormuş bunu öğrendim, bu gene bişey değil hehe neyse bunu hepsi yapar dedim de kaydettiğin bir şeyi 90 gün bulutta saklıyormuş, izleyip çok beğendiğim bir şeyi kaydedip beraber izlemeyi istediğim arkadaşımla tekrar izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı ya, valla birde internette ara uğraş felan onla uğraşacaktım.

izdivaç programının reyting listesine girmesi

ülkedeki işsizlik oranıyla doğru orantılıdır. televizyonlardaki kalitesiz içeriklerin soap opera kuşağında yer almasına ve bu saatte normalde insanların çalıştığını düşünürsek, çok doğru bir önermedir.

sevgiliye sarılmak

iki kolla yapılan sevgiliye şefkat gösterme eylemidir.

mugemsi

ciddi düşündüğüm yazardır kendisi.

orantisiz zeka 2

dehşet zeki bir insan, tam böyle okulda öğrencinin veliye bahsettiği kafasını kullansa çok akıllı bütün derslerde başarılı olur öğrencisi.

turkcell superonline

oyun oynarken internetin yavaşlığı sadece oyun oynayanların anlayabileceği bir sinir seviyesi yaratır kullanıcıda. bu sinir seviyesini ttnette düzenli olarak her oyunda aşan bir insan olarak, bir arkadaşımın tavsiyesiyle süperonline a geçtim, oyundan keyif almanın ne demek olduğunu yıllar sonra keşfettim.

dağa kaldırılan çocukların yüzündeki nur

Pkk'nın orospu çocukluğunun bir göstergesidir. 14 15 yaşındaki çocukları dağa çıkarmak nasıl bir itliktir, hangi şerefsiz bu kadar vurdumduymaz olabilir? Hdp barış partisiymiş, madem barış istiyorsunuz ilk önce dağa çocuk kaçırmayı kesin sonra mecliste konuşursunuz. Hadi naşş.

1000 oyum olsa 1000 ini de hdp ye veririm

Gökten 1000 am düşse ben yine 1 yarrağı beklerim demekle aynıdır.

oktay vural

Şu tüm milletvekilleri içerisinde hdpkklı vekillerden bile basit kişiliktedir.

kürtler sözlükten gitsin

Kürtler sözlükten giderse nasıl artı oy alacaksın, nasıl sözlükte popüler olacaksın tatlı şey seni, milliyetçisin ya sen hani, neyse amk.

kürtlerin ermeni katliamı yapması

Kürdün 1.dünya savaşındayken analarına bacılarına tecavüz eden lanet ırka yaptıkları her şey vaciptir. Bir ırkı kötülemek için elinden gelen her şeyi yapmak milliyetçilik değil acizliktir.

ülkeyi askerin yönetmesi gerektiği gerçeği

Önceden söyleyeydin de kenan evren döneminde bırakaydılar seni, böyle zor olmuyor mu?

erkeklerdeki göğüs kılını seven kız

Ormansı erkek seven kızdır. Helal olsun ona.

1 kasım 2015 oylar chp ye kampanyası

Gerçek mhp'li chp'ye atmaz, chp'ye kimse atmaz atmasın da zaten. Hdpkk'ya nice bakanlıklar gelecek yoksa. Kendi kararınız.