bugün

entry'ler (295)

ermeni müzigi türk müzigine benzemesi

onlara göre de bizim müziklerimiz onlara benziyordur belki. napalım kendimizi ateşe mi verelim beynimizi mi uçuralım ne yapalım.

20 yaş gününe kimsesiz sigara eşliğinde girmek

senin sadık yarin kara topraktır. toprak olmaya bir sene daha yaklaştın sen üzülüyosun amk.

sözlük kızlarının kültür seviyesi

sıffır sıfffır sıfffır.

komşu olmak istediğiniz ünlü

christoper nolan. hemen kanka olurdum, o da bu senaryo tutar mı lan diye hep bana gelirdi.

wayt çaklıt moka seven yazarlar

kabul edilebilir tadı vardır.diğerlerinin tadını kabul etmedim daha çünkü white çaklıttan başkasını denemedim çünkü white çaklıt çok güzel.

cem uzan a hapis şoku

''şoku'' nedir abi ? adamın şoke olduğunu nerden biliyosun ? işte bunlar hep taraflı medya

işverenden nasıl zam istenmeli

+patron ?
-efendim personel ?
+benden aldığın verimi arttırmak ister misin ?

en işe yarar ev eşyası

lambadır.

sikimde değilsin anlamına gelen cümleler

konuşan kişiyle göz iletişimini keserek başınızı ağır çekimde başka yöne çevirebilirsiniz.siktir git derecesini arttırmak istiyorsanız kaşları hafif kaldırıp suratı büzüp gene ağır çekimde kafanızı başka yöne çevirebilirsiniz.

not:cümleler kısmını kaçırmışım.

beyin masturbasyonu yapan kiz

tyler abimizin tezine göre, kendini geliştirmek mastürbasyondur gibidir.

okul önünde simit açma satan babamdan utanıyorum

dikkat çekmek için başarılı bir yöntem bulan yazarın başlığıdır, zaten diğer yazarlarda azarlamak,kınamak bilgelik taslamak için hazır olda bekliyor amk.tamam hepiniz bilgeliğinizi ve marjinalliğinizi gösterdiniz şimdi odanıza çekilebilirsiniz.

en güzel çikolata deme biçimi

çukela.

ilkokul denilince akla gelen ilk şey

sevdiceğim.

mükellef bir kahvaltı sofrasında olması gerekenler

tavuklu yumurtalı sandviç kahvaltı sofralarının olmazsa olmazıdır.

türk kızına laf eden anadolu çomarı

(bkz: akıl almaz hakaretler)

orijinalinden güzel olan cover lar

30 seconds to mars- stay veya bad romance.

bir cinayet romanının giriş cümlesi

bu gece, o gece

gezmeye üşenen insan

soğuk hava,uzak şehir merkezi,yapacak pek sosyal aktivite olmaması,finaller sonrası yaşanılan boşluk gibi etkenlerden meydana gelen miskinlik durumudur.

okumak istediğiniz kitaplar

otostopçunun galaksi rehberi
son 3 seri.

14 şubat ta güzel bir gün geçirmek için ne yapmalı

fifty shades of grey filmine manita ile gidilir. siz istemeseniz bile kız arkadaşınız zaten zorla götürecektir. adamlar tarihi cuk diye oturtmuş. akşamın zemini film ile hazırlandıktan sonra artık manitanızı atacağınız eve ağır ve romantik adımlarla götürebilirsiniz. gerisi hayal gücünüze kalmış.

not: yukarıda yazılı olan tavsiye cümleleri unisex olarak kullanılabilir.