entry'ler (24)

yargı

sezonun en efsane dizisiydi. yeni sezon nasıl gelecek gerçekten merak ediyorum.

bu arada dizide bir adam var; şimdi gerçek adını hatırlamıyorum ama kod adı pars savcı. adamın at gibi kafası var ve oyunculuk mükemmel ötesi.

aziz

murat yıldırım iticiliğindeki bir show tv dizisi daha. sonunda kanaldan resmen soğuttular. teşekkürler show tv yönetim üst kurulu.

mahkum

alışılmış türk dizilerinden farklı olmayan, her perşembe günü beni ekrana bağlamayan dizi.

kanunsuz topraklar

fox tv'nin yeni dizisi. 1. bölümünün 2-3 ay gibi bir sürede çekildiği söyleniyor.

ada masalı

final yapması an meselesi olan star tv dizisi. oyuncular kötü, senaryo kötü ,reyting kötü bu zaman a kadar bitmemesi mucizedir.

gönül hırsızı

2021 yılında çekilmeye başlanmış ve muhtemelen 2022'nin ilk çeyreğinde yayına girecek olan kanal d'nin 4 bölümlük film serisidir. başrollerinde jessica may, yağız can konyalı ve ayhan sicimoğlu oynamaktadır.

içimizden biri

6 bölümle erkenden daha erken final yapmış olan bir show tv dizisi. dizide yabancı bir karakterin hikayesi anlatılmasına rağmen bir tane bile yabancı oyuncu yoktu. durum böyle olunca da tutmadı zaten.

sadakatsiz

son bölümünde büyük seyirci kaybetmiş dizi. severek izliyorum umarım en kısa zamanda toparlarlar. çarşamba'nın tek geçtiğim dizisidir hala.

pınar deniz

yaşına göre daha büyük gösteren güzel oyuncu. önce aşk 101'de sonrada yargı adlı dizide kendisine aşık ettirebilir.

yargı

göz kırpmadan sadakatsiz izleyen biri olarak diyebilirim ki kanal d'nin en güçlü dizisi artık yargı'dır. hikayesi ve oyunculuklar harika. uzun soluklu olmasını dilerim ama bu cinayet işi çözümlenince iş nereye gidecek merak etmiyor değilim.

hemşire kızlar

tarifsiz bir tatlılıkları var. ayrıca ailede hastane personeli birinin olması insana çok farklı bir güven duygusu veriyor. kuzenlerimin hepsi hemşire, hiç işim düşmedi çok şükür ama farklı bir güven hissediyorum.

22 mart 2021 doların düşmesi

dolar 7.22 olduğunda rekor bir satın alma olduğu ve pazartesi açılır açılmaz satıldığı söyleniyor. eğer böyle bir durum olduysa enflasyonumuz şu an çok fena durumdadır diye düşünüyorum bu da yakın zamanda kendini belli edecektir zaten. sonumuz hayrolsun.

bir zamanlar kıbrıs dizisi

merakla beklediğim dizidir. ilk görüntüleri güzel geldi, sanırım izleyeceğim.

korona olduğumu nasıl anlarım

test olamayacak kadar fakirsen tat ve koku kaybından anlayabilirsin.

sedat inci

uyanış: büyük selçuklu dizisinin yönetmeni.

zümrüdüanka

eski heyecanı olmayan fox dizisi.

kuzey yıldızı ilk aşk

hala devam ediyor olmasına hayret ettiğim bir dizi. oyunculuklar ilkokul müsameresini anımsatıyor.

maria ile mustafa

ilk bölümleri hızlı geçmesine rağmen güzel akan dizi. sanırım hikayeyi vermek için olaylar zinciri hızlıca işlendi. aşkı memnu gibi kim kiminle, kimi kim öldürmüş, bebekler kimin bulmacalarını anlamanız biraz zaman alabilir.

voltaire

''Okuma ruhu yüceltir.'' lafını eline hiç kitap almamışların gözüne sokmak lazım. güzel adamdır.

mevlana

''Kusursuz dost arayan dostsuz kalır'' lafını etmiş üstad.