bugün

entry'ler (82)

futbol

eskiden arada bir baktığım bir de psden talip ettiğim eğlenceli spor dalıydı. şimdi is top kafalılardan dolayı soğudugum beyin uyuşturma sanatı.

reyhanlı patlaması ve 11 eylül olayları

genelde maç olaylarının altına yazıldığından dolayı tutmamış başlık. tüm haber sitelerine baktım. hepsi maç derdinde. ulan durum ne ilçe hangi durumda bilgi alınamıyor. hadi yayın yasağı diyelim. halkın hala deli gibi futbol kovalaması da zaten yasağa gerek bırakamyor.

12 mayıs 2013 burak yıldırım cinayeti

türkiye' ye zararlı bazı şeylerin sonucu olan olay. türkiye' nin sosyokültürel yapısına zarar veren en büyük iki şeyden biri olan futbolun sonucudur. birincisi kurtlar vadisi, ikincisi futbol. şunlar bu ülkede yasaklansın. ayrıca harbiden futbolu bu kadar ciddiye alan bünyeleri anlamıyorum lütfen bunu hangi kafayla yapıyorsunuz birisi anlatsın.

istanbul un en pislik semtleri

yazılan bir çok semte katıldığım lakin bu listeye fatihi koyanlara cidden şaşırdığım liste. fatih kadar ailenizle rahat yaşayabileceğiniz bir ilçe görmedim şu istanbul'da. bazı ilçeler ve semtler gerçekten geceleri çok tehlikeli gittiğiniz zaman sıkan semtler. bazı o çok övdüğünüz modern yerler ise samimiyetsiz ve bir sürü antipatik tipten oluşuyor. fatih ise bir kaç semti dışında gayet yaşanabilir. eski komşuluk ilişkilerinin devam ettiği istanbul' un göbeğindeki ilçe. gece her saatte buradan heryere bir şekilde gidebilirsiniz. istanbul' un göbeğinde bir samimi bir anadolu ili olarak tanımlıyorum ben bu ilçeyi.

zafer arapkirli

kendisi de pistonu aşağı indirmiştir.
http://www.beyazgazete.co...-sakasi-yapti-388052.html

kim milyoner olmak ister

çok bilgili ve seçilmiş kişilerinin seçildiğini iddiaa eden gencin anna karanina' nın yazarını bilmediği üstüne che guevara'nın nasıl öldüğünü bilmediği yarışma. gerçekten çok seçilmiş kişilersiniz.

yetenek sizsiniz türkiye

ilk defa harbi yetenekli adamlar varmış dedim. şu ilizyonist tipler ve hakan akdoğan (jimnastiktçi). dedim bu ikisinden birisi kazanırsa biraz olsun mantıklı olabilecek yarışma diyecektim ki birinci tam tahmin ettiğim gibi atalay demirci kişisi oldu. türkiye tercihleri ile yine beni şaşırtmadı.

öss kalkacak

öss gider töas( torpille öğrenci alma sistemi) gelir. ismi bile hazırdır.

nabi avcı

talihsiz açıklamalar yapan milli eğitim bakanı. merkezi sınav sistemi kalkacakmış ve üniversiteler kendi öğrencilerini kendileri alacakmış. tabi oradaki hocalar dayıoğlu gel seni bizim üniversiteye alayım. yeğenim gel seni şu mühendisliğe yerleştireyim kısacası torpilin önü tamamen açılacaktır. belki artık tamamen el altından parayı basanlar da iyi üniversitelerde okuyabilecekler. üniversitelerimiz zaten çok kaliteliydi. artık öğrenci profilleriyle de tamamen dünyayla yarışır.

canım istanbul

recep tayyip erdoğan' ın yorumlamasına rağmen sevdiğim necip fazıl kısakürek şiiri.

necip fazıl kısakürek

düşüncesini beğenirsiniz beğenmezsiniz bu size kalmış. ama kalemi çok güçlüdür. ilk okuyuşta etkileyecek şiirleri vardır.

tayyip i sevmeyip ülkesinde internete girmek

ironi mi yapılıyor yoksa gerçek manasında mı söyleniyor bir türlü amacını çözemediğim önerme. ironiyse çok sıradan eğer gerçekse harbi kafayı sıyıran kişi söylemi.

akp ye oy verenlerin suratından nur damlaması

bazı troll başlıkları cidden çok komik oluyor.

diş doktorlarındaki inanılmaz mantık hatası

imkanı ve zamanı olan doktorlarda böyle bir durum varsa mantık hatası aramak mantıklıdır. lakin çok yoğun olan ve yeterli imkanları olmayan bir diş hastanesine gittiğiniz zaman çok da mantıksız olmayan durumdur. çünkü ortalama bir kanal tedavisi için ayrılması gereken süre en az 45 dakikadır. bazı hastanelerde eğer siz bir hastaya 45 dakika ayırırsanız kıyamet kopacaktır. dışarıda bekleyen hastalarda sinirlenme, baş hekimde ne kadar yavaş çalışıyor algısı oluşacaktır. onun için diş hekimliğinde ortalama her hastaya en az 35 40 dakikalık tedavi sürecinin ayrılamadığı durumlarda suçu hekimde değil sağlık sisteminde aramak daha mantıklıdır.

d smart

d smart yalayıcılarının savunduğu platform. parasında değilim senede 4 5 beş tane maç izleyeceğim diye genel manada kullanmayacağım bir platforma para vermek istemiyorum. zaten para vererek kullandığım digitürk var. beleşe alışmakla alakası yok.

chp vs akp

al birini vut ötekine. tam bunlar için söylenmiş bir kalıp.

benim için üzülme

arkadaş bir dizi üç saat sürer mi? haberlerden sonra başladı. yemek yedim; telefonla konuştum; biraz kestirdim hala oynuyor. yeter lan yeter. gerçi her kanalda farklı isimlerde hepsi yaklaşık 3 saattir devam ediyor.

türk dizileri

uzunluğundan gına getiren eften püften diziler. arkadaş haberlerin hemen arkasından 8 gibi başlıyorlar saat 11.30 gibi yatacak oluyorum hala aynı dizi. 3 saat 3 buçuk saat sürer mi el insaf. ayrıca hepsi de birbirinden kötü.

atatürk ün içki masrafları

bariz insanları tahrik etmekiçim açılmış başlık tek amacı bu.

şampiyonlar ligi vs uefa avrupa ligi

benim gibi futbolla alakasız birisi bile şampiyonlar ligi maçlarını izler ve son şampiyonu hatırlar. ama uefa avrupa liginin maçlarının günü bile tam bilinmez. şampiyonları da pek hatırlanmaz.