bugün

sevdiği entry'ler

ilk buluşmaya haşortman ile gelen erkek

Alt üst takım giymişse evlenilir.

hastası olunan sözler

Takvimin en güzel yaprağıydı seni tanıdığım gün.

bir on birinci nesil yazar olarak sus

Yaş sınırı nesille ilgili olduğunu düşünen zihniyet böyle bir platformla geç tanışmış olamazlar mı yani kendini üstün ırk olarak görmektense verimli bir yazar olunda böyle boş başlıklar açmak yerine yeni nesile örnek olurusunuz ki bu başlığı acaninda liseli veya lisede devrecilikten çok etkilendigini düşünmekteyim Edebinizi Takının Genelleme Yapmıyorum ama benim hakkımda genelleme yaparak konusulmasindan rahatsizim sözlük ırkçılığı gibi bir şey bu.

on binci nesil yazar dayanışması

öncelikle birilerinin onbirinci neslin onbir yaşında olmadığı gerçeğini kavraması gerekir.

on binci nesil yazar dayanışması

denildiği gibi bazılarından ben de utanıyorum gerçekten. nesil olarak değil de ne yazdıklarına göre yargılansa insanlar sorun kalmayacak.

mutfakta aşırı seksi olan erkek

sofrayı topladıktan sonra eline süngeri alıp, köpüklendirip tabakları yıkaması seksilikte zirveye ulaştırır.

sonuçta ev işi yapan erkek seksiliği diye bir şey vardır.

izlenmesi gereken belgeseller

(bkz: cosmos bir uzay serüveni)
(bkz: Evrenin Harikaları) -brian cox farkıyla. bu adamı görünce içimde kelebekler uçuşuyor.

bir de düzenli olarak seyredilen,
(bkz: istilacılar)
(bkz: taboo)

sıralanabilir. özellikle tabu, insanı hakikaten ilginç düşüncelere sevk edebiliyor.

zaruri edit: (bkz: anadolunun kayıp şarkıları) unutulmuştur.

wasting love

iron maiden'ın, tabiri caiz ise bir adam için "hayatı yaşama balladı" olarak tanımlanabilir durumdaki şarkısıdır.

maybe one day, ı'll be an honest man
up till now, ı'm doing the best i can
long roads, long days
of sunrise to sunset,
sunrise to sunset...

kırmadan dökmeden yormadan acıtmadan sevmek

mesele sevmek değil azizim.

kime sorsam herkes seviyor zaten.

mühim olan güzel sevebilmek.

kırmadan, dökmeden, yormadan, acıtmadan... *