bugün

entry'ler (45)

santral iptv

maaş skalasının bu denli düşük olduğu bir ülkede yillik 2000 liranin uzerinde abonelik ucreti cikaran ardindan da bazi kanallar paketiniz tarafindan karsilanmamaktadir diyip uzerine ekstra paralar talep eden firmalar oldugu muddetce iptv vb uygulamalar da toplumda kabul görecek ve yayginlasacaktir.
eger mevcut durumda daha ucuza ayni kanallari izleme imkanini veriyorsa tercih sebebi olacaktir.
ben sahsen hepsini kullanan birisi olarak aylik 50 tl gibi bir ucretle tum kanallari telefonumda yanimda tasiyabilmek adina aylik uyelik yaptim ve sürekli 1 aylik seklinde yapiyorum.her hangi bir durumda zararim maksimum 50 tl civari olacaktir ki bu riske deger.
diger iki buyuk parali yayin kurulusunda aboneligim var ve ikisinden de sikayetlerim var.1 tanesi aboneligimin paketini dusurmek istedigimde bana mevcut odedigimden daha yuksek bir aylik odeme cikartti ve paketimi dusuremedim.iptal etmeye calisinca da ciddi bir tazminat talep etti haliyle sozlesme sonuna kadar ss kullanmaya devam etceksin dedi.
digerine zaten odedigimizin haddi hesabi yok.
kisaca saglam bir internetin varsa gayet mantikli duruyor.

izlanda nın türkiye ye döşeyeceği boru

kış soğunu kış boyunca hissettirmeyecek sıcaklığı bize hissettiren sobadır.

muhammed sıradan bir insandır

Muhammed sıradan bir insan ! okuma yazma bilmeyen dağda tepede çobanlık eden bazen ticaret kervanlarına katılan biri tarihinde hiç bir başarısı olmayan arap milletini bir etmiş dönemi içinde değerlendirildiğinde sanatsal olarak en güzel lafları söyleyen biri ve bu sıradan insan ! çölde oradan buraya yalpalayan arap milletini bir edip bir devlet kuruyor bizans üstüne sasaniler üstüne yürüyor attığı tohum okadar etkili oluyorki 100 sene sonra kurduğu devlet bir taraftan puvatyaya (Fransada) diğer taraftan çin seddi önlerinde Talasta çinlilerin Asya üzerindeki etkisini kırıyor.Bir taraftanda kafkasları geçiyor.Bu sıradan insan veda hutbesinde 300 bin kişiyi etrafına topladığı söyleniyor hemde 632 yılında.inanırsınız inanmassınız bilemem ama Muhammed Hz. Muhammed her insan gibi doğmuş her insan gibi ölmüştür amma öyle sokakta rastlayabileceğinizi sandınız sıradan insanlarla karıştırmayın.

jitem

Devletin devlet olduğu zamanlarda bünyesinde kurduğu yapılardan bir tanesi.

aşırı ırkçı türk partisi kurulsun

bu memlekette kürt milliyetçiliği tuttu aşırı ermeni milliyetçisi partisi kurulsun meydanları doldururlar hepimiz ermeniyiz diye rum partisi kurulsun gene aynı ama bu memlekette türklüğü savunan bir partiye günahkar gözüyle bakılır.

yol kesen pkk ya trabzonlu tırcıların ateş açması

Polisle asker aradan çekilse biz temelli çözecez terör sorununuda devlet bırakmıyor.

ırak ta türk bayrağı yakan araplar

Iraktan çekilirken evlerden türk ordusuna ateş açanların torunlarıdır.Ha şii ha vahhabi bölgende güçlü olmak istiyorsan bu sevgiyle kardeşlikle olmaz kan dökerek olur hülagu han zamanında nasıl bunlara hadlerini bildirdiyse gene bunlara hadlerini bildirecek bir Türk lazım.

türkmen katliamlarına sessiz kalan hümanist

Berber önünde sakallı diye işidci sanıp linç etmeye çalışan etnik döküntülere dert olmuş başlık.

hdp nin mhp den fazla vekil çıkarması

tutturmuşlar bir taban taban mhpnin tabanı olduğu yerde zaten.2011 %12,98 5.575.993 seçmen 2014 %11.90 5,691,03540 4 yılda yeni vereceklerle birlikte 300 bin 400 bin kişi mhpde artış olması gerekiodu bu yeni seçmenlerden akpye geçiş var sadece.Geri kalan zaten akp den gelen tepki oylarıydı adamların mhple ülkücülükle alakası yok akpye blöf yaptılar akp blöfü görüp onları cebinden vurdu tıpış tıpış akpye geri döndüler bu.Mhpnin tabanı hala olduğu yerde.

milliyetçi hareket partisi

ne akp gibi işide destek ne chp gibi dhkpc ve pkkcı tayfası ne pkknın siyasi uzantısı hdp gibi olmamıştır.Dik durmuştur teröristle koalisyon yapmam demiştir akpylede koalisyon yapmak için 4 şart öne sürmüştür cumhurbaşkanının görev sınırları içine dönmesi yolsuzluk olayları anayasanın ilk dört maddesine ellenmemesi ve çözüm sürecinin bitirilmesi terörle mücadele edilmesi.Bu dik duruşunuda sonuna kadar devam ettirmiş ama halk bu 4 şart yerine cebini düşünmüş ve akpye oy vermiştir.Dansöz gibi anayasanın ilk 4 maddesini değiştiririz canım ne olcak diyen sahip seçmen pkk terör örgütü değildir diyen bir partinin başkanına oy verenler konuşmasın.

türkiyenin yarısının gerizekalı olduğu gerçeği

bu gerizekalıları bir türlü kandırıp iktidar olamayan biz ne oluyoruz o halde.

milliyetçi hareket partisi

Bahçeli Kürşadla 40 çerisi gibi sarayı bassın geride kalanlar için bir umut bıraksın hiç değilse.

apo resimleri altında yürüyüş yapan chpli vekil

Chp atatürkçü çizgide değilmişte falan filan atatürkün chpsi 1938 de atatürkle beraber vefat etti.Geriye işine gelince hitlercilik oynamaya çalışıp beceremeyip stalincilik oynamaya çalışan inönücükler kaldı.

dilek doğan ın terörist olması

arkadaş eğitim eğitim eğitim polis sana silah doğrultunca ellerini havaya kaldırırsın geriye doğru yavaş adımlar atarsın,polis sana gel diyince gelirsin kimliğini isteyince kimliğini çıkartır verirsin sorduğu sorulara cevap verirsin tamam der gönderir seni.Bu polis neden beni çevremdekileri değilde bunlar gibilerini vuruorsa bırazda kabaheti kendilerinde arasınlar.Bu adam babanın oğlu değil silahmı lan bu hehe el kol hareketi yapmaya kalkar ver lan o silahı versene diye elini silaha uzatırsan sıkarlar.

hdp nin saçma sapan seçim anketi

batıda dağıtıo olabilirler gerçi doğudada dağıtabilirler nasıl olsa okuyan yok demirtaşın suratını görüp muska yapıp boyunlarına asıolardır.

kıbrısta asgari ücretin 2000tl olması

adamlar evlerini sterlin üzerinden kiralıyor normaldir.

hz ali atatürk olarak geri döndü

eksik önerme atatürktende zöhre anaya geçio en azından bu arkadaşlara göre öyle.
görsel

chp yüzde 60 oy almassa sözlüğü bırakıyorum

sopalı seçimlere gerimi döndük hayırdır. (bkz: 1946 genel secimleri)

tayyip den sonra yerine bilal oğlan geçsin

Türkeşden sonra oğlu geçmeye çalıştı olmadı bir süre fırsat kolladı baktı olmadı akp ye geçti erbakanın oğlu yeğeni saadette şansını denedi baktı olmadı yeğeni chpye geçti tayibin oğluda ilerde hdpye başkan olursa şaşırmam.

kürt erkekleri türk erkeklerinden daha yakışıklı

uyan ey kıvanç tatlıtuğun torunları kürtler.