bugün

entry'ler (48)

sevgilisinden ayrılan erkeklerin ilk aradığı kız

Eğer uzun ilişkiden çıkmışsa en az 6 ay nadasa yatırıyoruz ondan sonra önüne ilk gelen kıza yapıştırıyoruz. En azından ben öyle yapıyordum.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

4.50 tlcik ve ben üniversite okuyorum amk.

bir kızdan soğuma nedenleri

Bir öyle bir böyle konuşması + her erkeğin boynuna sarılması veyahut koluna girmesi + küfür etmesi = 0.

kardeşe takılan lakaplar

Koca kafa,lale,at kafası,zurna herif,totoş,s*k kafalı japon askeri.

erdoğanın vatandaşlıktan atma tehdidinde bulunması

Bana afarozu hatırlattı ama hafi hayırlısı.

varlığıyla mutlu eden insanlar

Annemdir net.

hayatta en çok neyden kaybettiniz

Yufka yürekliliğim, iyi niyetli oluşum ve merhametimden kaybettim anasını satayım. Herkesi kendim gibi sandığımdan kaynaklı olabilir ya da her söze inanmamdan kaynaklı. Bazıları diyecek kendini övüyor şu egoya bak. Hayır efendim bir insan bir allahın kulu için art niyetli ve kötü düşünceler içinde olmaz mı? Olmuyormuş işte kendimde görüyorum. Ha ne kaybettiğime gelirsek hayatımın son 4 senesini kaybettim bu gidişle daha da sene kaybedecekmişim gibi gözüküyor ama beni ben yapan benim hatalarım diye kendimi avutuyorum.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Amon amarth- twilight of the thundergod.

ermenistan fethedilince olacaklar

3. Dünya savaşı çıkmaz inş. Dedirtecek olması muhtemel olaydır. Malum gözünün üstünde neden kaş var diye savaş başlatılmıştır.

atatürk ün kürtleri sevmediği gerçeği

Ulan azıcık düşünün adam ne mutlu Türk olana dememiş ne mutlu TÜRKÜM diyene demiş. Saçma sapan cümle kurmadan önce kullanman gereken organı kullan.

en çok gurur duyduğunuz özelliğiniz

Yine survivor semih in lafları gibi olacak ama tavrımın kesin duruşumun net olması ve insanların arkasından değil suratına konuşmam.

idam edilseniz son sözünüz ne olurdu

Ya da if there is a god than why has he let me die?

idam edilseniz son sözünüz ne olurdu

Adam sandık eşşa alnımıza deydi (malum yeri).

sözlük yazarlarının evlenmek istediği ünlüler

Açık ara Alissa white-Gluz.

şu an içinde olunan aracın markası

50 kişilik mercedes.
Edit: işin garibi ben 54. Yüm hani hayattaki şansım.

sokakta öpüşür müsünüz

Yer mekan önemli değil bence ama yine de çok istekli olmazdım herhalde hani uzunundan deil ama bi 5 sn gider be baboş. Gitmez mi yoksa?

mülk allahınsa neden vergi vermiyor

Bu başlığı her gördüğümde amaçsızca gülümsüyorum.

tanrı çıkıp ben varım dese ateistler dindar olurdu

Halamın sakalı olsa amcam olurdu o zaman.

12 sınıfım kalkıp okula gidiyorum

Sanki üniversitede okuyanlar yatağıyla birlikte okula gidiyo. Ula ben 5.45 de kalkıyırım ne diiisin sen.

rüyada görülen eski sevgili

Her kalktığımda küfür ettiğim durumdur. Biraz survivor semih gibi olacak ama tavrım bellidir duruşum nettir laf ağızdan bir kere çıkar filan falan ama köpek gibi özlüyorum, seviyorum. Yine de biten bir ilişkiye başlamakla ilgili bir sürü söz var yazmaya üşendim.
Not: survivor semihten haz etmiyorum.