bugün

entry'ler (22)

yatağa girince akla ilk gelenler

ulan bu üniversite nasıl bitecek. sene tekrarına kalmışım aile bilmiyor dersleri nasıl halledicem aileme nasıl söylicem bin bir türlü düşünceler.

yemek yiyen kız

kafa dengi kızdır. kız kankamla yemek zevklerimiz öyle birebir ki tek aktivitemiz yemek yemek diyebilirim. yemek yiyen kız hele birde kankaysa candır o can.

yemek yiyen kız

kafa dengi kızdır. kız kankamla yemek zevklerimiz öyle birebir ki tek aktivitemiz yemek yemek diyebilirim. yemek yiyen kız hele birde kankaysa candır o can.

namaz kılmayıp dini konuları hararetle tartışmak

en ayar olduğum durum. adam namaz kılmaz ibadet bilmez ama dini eleştirmeye yönelik bir şey de hacı hoca kesilir hemen. eğer böyle birine denk geldiyseniz sessizce kaçmanız gerekir. çünkü cahil her zaman cahildir.

türkiye nin gelişmemesinin en önemli sebepleri

o kadar çok neden var ki destanlar yazılır bu konuda. ilk olarak kendi markamızın olmaması dışa bağımlı olmamız. adam kayırmalarının yolsuzlukların had safhada olması. bilim yerine dine milyarlarca dolar yatırım yapılıyorsa bu ilke böyle gelir böyle gider.

22 yaşında bakir erkek

''cinsel açlığın afrikasıdır türkiye'' diye bir söz varsa bakir erkek aramayada gerek yok diye düşünüyorum.

2 kasım 2014 beşiktaş fenerbahçe maçı

heyecanla beklediğim maç. her zaman beşiktaş fenerbahçe arasındaki maçlar heyecanlı zevkli geçmiştir kim kazanırsa kazansın ilk türk futbolunun kazanacağını düşünüyorum

17 aralık yolsuzluğunun unutulduğu gerçeği

ülkede o kadar çok enterasan olaylar oluyor ki buda rtenin ekmeğine yağ sürüyor şimdi cumhurbaşkanı oldu yolsuzluk falan kalmadı ortada. kim cebine ne indirdiyse artık.

lan olum gel bi cese atak

lise iki yıllarında sık sık okuldan kaçıp büyük bir arzuyla oynardık. her gidi günler hey insan hatırladıkça özlüyor o maceralı günleri.

menüye fiyat yazmayan işyeri ibneliği

herhangi bir yemek alıp yedikten sonra kasaya yaklaşırken akıldan binbir türlü hesaplama yaptıran ibnece bir durum.

beden dersinde voleybol oynayan erkek

normal olan bişeydir. gaylikle alakası ne onu anlamak güç. voleybolunda erkek ligi var. gayet eğlenceli ve çığlık çığlığa geçen güzel bir oyun. ama oynayamayıp kızlara rezil olma korkusu her genç bedende var.

bir kadına söylenebilecek en güzel söz

sen beni istemesende beni kendinden mahrum bırakma , senin güzelliğini izlemek senle konuşabilmek yeter bana sana hayranım.

bursa nın yaşanılası yerleri

eğer deniz kıyısı ise kurşunludur. . ama merkez diye sorulacak olursa tabi ki nilüferdir bursa denilince akla nilüfer ilçesi ve nilüferin incisi fatih sultan mehmet bulvarı akla gelir.

güzel kızların sevilmeme sebepleri

güzel oldukları için taliplerinin çok olduğunu düşünürler ve hiç bir zaman sadık olmazlar en küçük kavgada çeker giderler bu tipleri anlık sevmek lazım.

sözlük yazarlarının favori müzik aleti

kemandır. her gece kemanlı klasik müzik dinlemeden uyuyamam keşke çalmayı da bilebilsem.

2015 genel seçimde partilerin alacağı oy yüzdesi

yine millet ak partinin oyları çok düşecek diyor ama hangi seçim dönemi böyle dense bile oylar sürekli arttı akpye sövüpte sandıkta akpye oy atan ikiyüzlüleri düşünürsek yine %50yi aşkın oyla başta kalır (akpli değilim).

taşaklara vuran sevgili

istediği kadar sevgilim olsun ama orası hayati bir yer tek kelimeyle cinayet sebebi.

atatürk ün sinemaya önem vermemesi

Atamız nasıl önem versin ülke kurtuluş mücadelesi vermiş ve sonrası bitik ekonomi yoksulluk perişanlık.. böyle dertler varken sinema kimsenin aklına gelmemiştir adamı bari mezarında rahat bırakın yahu..

telefon almak

telefonu büyük bir hevesle alırsın işte istediğim telefon buydu dersin ama aradan 1 ay geçer ve asıl istediğin pahalı telefon fiyatı düşmüştür ve pişmanlık yaşarsın '' keşke biraz daha bekleyeydim de onu alaydım '' diye ama iş işten geçmiştir

ereksiyon problemi olarak devamlı ereksiyon olmak

ereksiyon olmak güzel birşey kimse buna bişey demez ama ulaşım araçlarında oturur vaziyette ereksiyon olurken inilecek durağa yaklaştıkça ayağa kalkmaktaki korku ve gerilim anlatılmaz yaşanır.