bugün

entry'ler (31)

ankara genclik parki ndaki kule

Bu kule yaklaşık 50 metre olup bindiğinde insanda noluyo mına koyim diyesin bi alettir ve yanına arkadaş bulmak oldukça zordur zorda olsa ikna edilen arkadaş havada şekilden şekile girer yanındaki adamları da tırstır.Alet havaş hava tanklarıyla çalışıyor tabii havada kalma olasılığı biraz yüksek :) alet 8 kişi olmadan çalışmıyor adam yasak yegenim diyo.Neyse alete bindik aletten sürekli hava çıkıyor kamyonlarda çıkan ses ama biraz yüksek çıkanından (hassssssssssss hüşşşşşşş pıssssss pıss) tabii bu sesleri duyunca biraz tırsıyosun neyse artık fırlatma aşamasına geldik makina dairesi yazan yerdeki adamın düğmeye basmasıyla butun stres biter ve kendini tepede bulursun.Evet bu aşamadan sonra tepede olmanın daha kotu oldugu anlasılıyor adam bizi unuttu diyosun yaklaşık 3-4 dakikadır tepedeki kabustan sonra ulan ne zaman bırakcak stresi ve ayaklarda olan karıncalanmalar biter ve yere ineriz tabi inmek de gayet zor bi aşama dikkat ishal olanlar bence binmesin paçadan aşağıya yağar boklar valla :) kendini fazla sıkıyosun.

5 aralık 2006 galatasaray liverpool maçı

galatasarayın büyük ihtimalle yenileceği ve gerrard'ın şov yapacağı maçtır. (bkz: gerrard)

arşivlik filmler

(bkz: hızlı ve öfkeli) 1-2-3

ustun ercelik

Otobüsleri çok eski olan ve şöferlerinin büyük ihtimalle ruh sağlığının bozuk olduğu(çok hızlı kullanıyorlar) Ankara-bolu-karadeniz ereğlisi arasında gidip-gelen otobüs firmasıdır.

deli çoban

güçlü soydemir adlı şarkıcının söylediği gülünç ve oldukça da düşündürücü bir şarkıdır.Sözleri ise;
Bir güzele sevdalsısın (2)
Yaralısın gözleri kanlısın
Bir garip hanlısın (2)
Adı deli şanlısın
Deliçoban Deliçoban
Ağla amman sızla amman
Amman amman Deli çoban

Gezi yordu bu dağlarda
Canını aldı şanıyla
Bir yazı yazmış kanıyla
Deli çoban Deli çoban

Kaldırmayın beni burdan
Bu deliye geldi ölüm
Kavalıma dokunmayın
Onuda cebimde gömün
Deli çoban Deli çoban

ibret olsun sevenlere
Sevip acı çekenlere
Bana deli diyenlere
Ah ah ah Deli çoban

denize işemek

denize girdiğinde suyun soğukluğuyla birlikte gelen bir ihtiyaçtır,bunu yaparken de hem insanın gülesi hem de napıyom lan ben diyesi gelir yakalanmamak için çok caba sarfedilir ama kesin tipinden anlaşılır bir olaydır.

türklerin uzaya çıkamamasının nedenleri

uzaya çıkdığında batak, pişti, 51, okey gibi oyunları oynayamayıp, sigara içemedikleri yüzünden türkler uzaya çıkamamıştır.

audioslave

3. nesil bir çıraktır kendisi boluda okumaktadır.Kendisi abant izzet baysalın en yakışıklı ve en zeki öğrencisidir.

kısa etek giyen kapalı kızlar

üstü mekke altı paris denilen ailesinin baskısı ve zoruyla kapanmış ama içindeki volkaniı sonduremeyen kız modelidir.

karga

yapılan araştırmalarda yaklaşık olarak 250 sene yaşıdığı varsayılan iğrenç sesi ve rengi ile bir kuştur.

vay vay vay

özellikle argo da daha çok pazar satıcılarının dilinde olan "buyrun apla karpuz bak vay vay vay gel apla buyur" gibi bir sözcüktür dizisidir.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

embriyo:Zigottan canlı gelişimine kadar olan ki gelişim süreci.birçok hayvanda lavra donemi adında olan da süreçtir.

longman

artık yeni basım yapılmayan bir yayın evidir.Abant izzet baysal üniversitesi ingilizce derslerinde kullanılan mecburiyetten fotokopi olarak tüm üniversite öğrencilerinin elinde bulunan iğrenç kitapları basan yayın kuruluşu.

ilk once kardesim yikansin

sanki zorunluymuş gibi yapılan banyodur.Aile sakinlerinden birinin banyoya girmesiyle başlayan zincirleme su harcama mekanizmasıdır.Banyoya en son girmek bir başarıdır çünkü soğuk kış günlerinde banyonun tüm mermerleri buz gibidir.

turkiye cumhuriyeti 59 uncu hukumeti

amerikan yandaşı,ampül simgeli 25W lık ,amerikanın hiçbir sözünden çıkmayan,ekonominin sürekli iyi olduğunu söleyen fakat ekonominin berbat olduğunu bilen bir hükümet.

can

can ingilizcede yapabilmek ,izin istemek,becerebilmek anlamı taşır.soru cümlelerinde ise başa gelir buda ektra bilgi olsun.

felisleoparcasi

dayım olur onun bu siteye girdiğini gördüm ben de üye oldum şimdi görse vay şerefsiz derdi

lige eksi 15 puanla baslamak

-15 iyidir çünkü 5 maç yense 0 lar ama juventusa verilen - 30 hem seria B hem de -30 puan geriden başlamak çok daha ağır bi cezadır.

bolu

insanı yolda yürürken önüne balgam atacak kadar geniştir.Boluda bir cadde vardır adı mecburiyet gerçek adı izzet baysal caddesidir.bolu ,izzet baysal olmasa bir hiçti.Üniversite,lise,anadolu lisesi,ticari lise,meslek lisesi,hastahane,doğum evi daha binlercesi..............

bolu şivesi

bwnim kaldığım yurdun sahibi ve onun ailesi bunlar sürü gibi zaten gelem gidem gibi sen akşam gel pazara gidemmm gibi konuşurlar.