bugün

entry'ler (17)

football manager 2012

tüm serilerini severek oynadığım futbol oyunu. aslında tam da futbol sayılmaz, sen oynamıyorsun nasıl olsa.

sevgiliyle şifreli konuşmak

snei cko svieyurm aksm dır mesela. bi yazıda görmüştüm eminim sizde görmüşsünüzdür, kelimeler karışık yazılınca sadece baş ve son harfleri aynı olduğunda okunuyomuş.

rakibin atağını kesmek için düdük çalan taraftar

uyanık holiganlardan birisidir. kendini ve takımını utandırır böyle kişilikler genellikle.

ben bu yazıyı kendime yazdım

not saatim var, bilmeyenlere anlatıyım. bir çalar saatim var. bir işi ne zaman yapıcağımı genellikle unuturum ve saati o işe kururum (o kadarda ciddi anlamayın hemen, büyük işler için.) üstünede küçük bir not kağıdı yapıştırırım ve ne yapıcağımı yazarım. örnek;

saat 16:54 tersaneye git!

tiyatrocu kumarbaz

entry'si silinen sözlük yazarı, kendi konusunda pek olumlu tepki almayan uludağ sözlük yazarlarından birisi.

yüzde yüz haber

sonunda yeni bir yarışma formatı, bıktık artık milyoner ve şansı kutu vb. tarzı programlardan. güzelse takip edicem.

umumi tuvalette kapıyı tıklatana verilecek cevap

hımmmm şeklinde ağzını açmadan verilen cevap. dişlerini sıkarak verilirse daha can alıcı olabilir.

futurama

en az simpsonslar kadar komik olan yabancı asıllı çizgi dizi. gene baş karakterimiz olarak saydığımız bender'de homer gibi bir adamcağız. homer gibileri olmadan tadı mı çıkar be çizgidizilerin?

zippo ile ocağın altını yakmak

ölmeden önce yapılacak şeylerin arasında.

yaran facebook iletileri

her hangi bir iletiyi mobilden düzgün bir şekilde (imla kurallarına uyarak vs.) yazınca daha "kuul" sanılacağını sanan kimse.

kızların yalnız kalınca erkeksiz yapamamaları

ilgi göstericeksin tabi de, fazlasıda zarar herşeyde olduğu gibi. kızların yanına gittiğinde utana sıkıla birşeyler dediğinde onların dahada hoşuna gidiyor ve kendini değerli ve üstün zannediyorlar, bunun aksine her ergenlik dönemindeki bireyin duygularını yaşayan bir erkek tabiki karşı cinse yaklaşacak, doğal bir şey bu. hemcinsine gidecek hali yok diğer işler için.

sen sus koylu

bir grup oyuncunun küfürleşme videosu. warrock adli oyunun bir serverinden atilma sebebiyle başlıyor olay. atılma sebebine sebep olan oyuncu banlananların odasına gelirse. ilk duyduğumda gerçekten çok gülmüştüm, şiddetle tavsiye ederim

http://www.youtube.com/watch?v=IZT1G2Kh2IE

türk dizilerinin olmazsa olmazları

başroldeki adamın ölmesi yada kaza geçirmesi gibi olaylarla reyting çekmeye çalışan türk yapımcılar, genellikle ay yapım (aşkı memnu kuzey güney yaprak dönümü vs.) şirketi bu tür dizileri yapar ve reytingi toplar

izmir in kızları

herkez tarafından güzel bilinen şehirin kızları.

troll

the lord of the rings filmi ve oyunu olmak üzere bir çok filmde ve oyunda (genellikle eski çağlardaki oyunlarda bulunur) göz önüne gelir. genellikle şişman uzun boylu yüzü pis canavarlardır oyunlarda genellikle tiplemeleri böyledir. bunun haricinde son yıllarda çıkan trollface karikatürlerindede troll kelimesi gözümüze sıkça geliyor doğrusu

sübaneke yi bile ezberleyemeyen müslüman

sübanekeyi bilmeyene müslüman demek bin şahit ister, bunun haricinde namaz bile kılamaz genellikle böyle bireyler 0-12 yaş arasındaki çocuklardır, ama biz onların zamanında ne dualar biliyorduk neler.

deniz kızının nasıl çoğaldığını merak etmek

belki ağzındandır, nasıl olsa cinsel organı yok ki.