bugün

entry'ler (109)

itopya com

itopya Bilgisayardan 2 Haziranda Samsung monitör aldım. 10 Haziranda elime ulaşınca yan yana 4 adetten fazla ölü piksel olduğunu tespit ettim. 11 Haziranda itopya Bilgisayarı aradığımda ürünü yollamamı istediler, bende aynı gün kargoya verdim.

18 Haziranda itopya'nın kendi teknik servisi, yetkili servisine yollamamız gerek bir de onlar kontrol etsin diyerek bana yanıt verdiler. Onun üstesinden haftada en az 1 kere ürünümün durumunu sormama rağmen yetkili servise ulaşamıyoruz diyerek ürünüm hakkında en ufak bilgi vermeden sürekli oyalayıp durdular. Ürünümün tamir, değişim ya da iadesi için yasal olarak geçerli olan 20 iş günü geçtiğinde aradığımda ürünüm hakkında en ufak bilgi vermediler.

O kadar ısrarımın üzerine 17 Temmuzda ulaştım. Ölü piksel dışında bir sorunu olmayan monitörümün çerçevesine zarar verip birde darbe almış diye a4 kağıdına hiç bir geçerliliği olmayan bir yazı çıkartmışlar.A4 çıkardıkları yazıda 17 Temmuzda çıkarılmış halbuki monitörü benden 12 Haziranda teslim almışlardı. Samsungun raporu var diyorlar samsungu arıyorum haberleri dahi yok. Ben bunlara kargoyu yolladığımda çerçevede sıkıntı yok, 18 Haziranda itopya teknik servisi beni arıyor, bundaki ölü piksel için yetkili servise yollamam gerek diyor yine çerçevede sıkıntı yok ama nasıl oluyorsa yasal süre geçip ben ısrar edinde çerçeve kırık garanti dışı demeye başlıyorlar.

Ben hayatım boyunca hiç bir firmadan böyle rezalet bir durum yaşamadım. Sağlam ürününüzü kırıp, hem günlerce bekletiyorlar hem garanti dışı kaldı diye kendileri ürünümün kutusuna sticker yapıştırıyor. Hakkımı sonuna kadar arayacağım bana atılan iftiranın hesabını sonuna kadar soracağım. 

yazarların şu an dinlediği şarkılar

zedd-stay the night (zedd&kevin drew remix) şarkı zaten süper remix ile feci.

armin van buuren

Ping pong adlı şarkısı süperdir hardwell'in yaptığı remix ile mükemmel olmuştur kesinlikle dinleyin efendim.

zedd

ilerde daha bir çok ödül alacağına kesinlikle emin olduğum dj.

r3hab

Bu kadar güzel remixler yaptığı halde entry girilmemiş olmasına şaşırdığım dj,her hafta perşembe günleri ı need r3hab ismiyle bir radyo programi yayinlar, soundcloudda ayni isimli official hesaptan podcast olarak indirilebilir.

teknolojinin günlük hayata olumsuz etkileri

(bkz: zaman kaybı)

imdb top 250 yi bitirmek

Onun yerine dünya klasiklerini okuyunca daha çok gelişme ihtimalinizin olduğu, gereksiz eylemdir.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

David Guetta & Showtek feat. Vassy BAD gerçekten süper olmuş.

nina nesbitt

Çok tatlı, güzel sesi olan şarkıcı.

farklı düşünceler devletimize zarar vermemelidir

Her insan farklı düşüncelere sahiptir, hepimiz kardeşiz bu devletin iyiliğini istiyoruz fakat devletin kötülüğünü isteyen kişiler bizi birbirimize düşüyor lütfen onların oyunlarına gelip birbirimize düşmeyelim.

yemekler hakkında başlık açmak

Genelde gece açılır ve insanları toksa bile açıktıran başlıklardır.

metroya asansör ile inmek

Elin kolun tutmuyor mu sorusunu sordurtur.

peugeot 308 in 90 bin lira olduğu ülke

Vergilerin bu kadar yüksek olduğu bu ülkede normaldir.

insanların kusurlarıyla dalga geçen götlekler

Kusurları olupda kusurlarını örtmeye çalışan yavşaklardır.

yetenek sizsiniz türkiye final 2014

Çikolata görmemiş seyircilerin olduğu finaldir.

ankara lı kızların renkli gözlü olması

Renksiz göz olmadığındandır.

bir zenci ile evlenme nedenleri

Çok güzel zenci bayanlar var eğer ırkçı değilseniz normaldir.

başlık açmaya sınırlandırılma getirilmesi

En azından gereksiz başlıkların ve saçma sapan açılan başlıkların kaldırması mantıklı olur.

tr de herkes uni mezunu olsaydi olabilecekler

Yinede zihniyet değişmeyecektir.

yazarların şu an dinledikleri radyolar

Metro fm.