bugün

entry'ler (6)

amazondan kitap almak

Aldığın yere göre değişiyor her zaman. Aldığın dealer istanbula gönderiyorsa this item ships to istanbul falan yazar ürünün altında. Son zamanlarda amazondan fazlaca alışveriş yapmaya başladım ucuz bir kitap alacaksan istanbuldan pahalıya gelir ama alacağın kitap 50 tl gibi bir şeyse her zaman daha ucuza geliyor.

zippo constantine

gavur diye infaz ederler mazallah ışıd falan.

wakfu

grafikler karakterler mimikler her şey harika ama bir şeyler eksik..

ragnarok online

level dergisi hediye olarak vermişti lisedeydim hatırlıyorum. Betasından beri 30 kere bıraksam da her zaman bilgisayarımda durur. Şu ana kadar sayısız online oyun oynamışımdır(wow - wakfu - trickster - dofus - nostale - dota - dragon nest - latale vsvsvs) ama ragnarok online ın verdiği zevki hiç bir oyun veremez. Bir kart düşürmek için günler saatlerce uğraşmak çıktığında havalara zıplamak - düşman guildin elemanlarını pvp de kovalamak guild dungeonda gang yapmak vs vs ahh .. ahh..

one piece

narutonun bitmesiyle beraber her hafta perşembe çıkmış mı lan! diye manga sitelerine abanmama sebep olan harika anime/manga.

andriake camping

Kamp oldukça güzel bir noktada. Çalışanları ki aynı zamanda sahipleri oldukça cana yakın bir aile oldukça memnun kaldım fakat o nasıl bir eşek arısı sürüsüdür nasıl bir sivrisinek sürüsüdür arkadas. Ortam çok nezih çok güzel ama deniz kenarında iki dakika uzanalım derseniz 5-10 tane eşek arısı hemen başınızda bitiyor. Aksam aynı şekilde sivrisinek saldırısı başlıyor. Denizi temiz ve sığ.