bugün

entry'ler (57)

neden sevgilin yok

tam bu soruyu sordu babam, sevgilim yok diye azarladı bi sürü de :D

25 yaşında doktor adamım, sevgilim yok diye yedim paparayı, alacağın olsun baba

sözlükte düzgün kız olmaması

(bkz: derdini sikeyim butonu)
derdiniz mi bitti? ha illa arıyorsan da olanla idare edicen

otobüs beklerken yakılan sigara

muhtemelen yalan olacak sigaradır. daha ikinci nefeste gelir otobüs, murdar eder

mp5

yakın mesafede etkisi tartışılmaz. pek çok 9mm mühimmatı kullanabilir, oldukça ergonomik ve seridir. güçlü rakiplerine karşı senelerdir varlığını sürdürmekte ve hala ben de buradayım diyebilecek kadar iyi bir mühendislik eseridir.

dexter

oy debra oy... götü başı dağıtacaksın 8. sezonda. hiç yakışıyor mu?

ispanyolca konuşan kız çekiciliği

ispanyolcadan ingilizceye kaymadıkları sürece baki olan çekiciliktir. ingilizceye başladıları an bitiyor bütün etki.

sevcan orhan

izlerken de, dinlerken de keyif veriyor insana. ayrıca çok da sevimli bi abla. yaptığı işin kalitesini korumaya devam ederse çok uzun süre zevkle dinlenecektir.

doğa için çal

3 ve 4. versiyonları daha bi güzeldir kanımca. 3. versiyonda sevcan orhan, hayko cepkin yorumları mükemmeldir.

harici hard diskin bozulması

korkunç bir durum gibi görünse de, çok büyük olasılıkla hddyi kurtarmak mümkündür. yetenekli parmaklarınıza kalıyor iş. parça temini gerekirse de ebay gözlerinizden öper.

yaran yanlış okumalar

yazan: ankara dinginliği

okunan: ankara dingilliği

en sevilen ingilizce cümleler

i'm Not Questioning Your Honor; i'm Denying it's Existence.

chun li vs cammy

hiç farketmez ikisiyle de harikalar yaratabilirim. çok sağlam oyunlar çıkarabilen karakterlerdir.

ikisi de bir ivy, taki, talim, sophitia, xianghua değildir.

(bkz: soul calibur)

pipi vs yarrak

yarrak söylerken bile ağırlığını koyar ortaya.

bir kızın içine boşalmak

risk nedir sorusuna uygulamalı karşılıktır.

tekken oynamış efsane nesil

hala oynuyordur. king of fighters, soul calibur da oynamıştır.

game of thrones

--spoiler--

gendry meselesini kitaptan farklı yaparak iyi etmişler. robert'ın piçlerini hibrid yaparak gendry'de toplamışlar.

--spoiler--

caney caney çalarken hüzünlenen insan

en asil duyguların insanıdır.

bağlama üvertürü

çetin akdeniz'în icra ettiği versiyon linkten dinlenebilir. üstüne bir de 'topal' atılması tavsiye olunur.

http://www.youtube.com/watch?v=ZVJFYeWk9jE

ösym nin son skandalı

son olmayacak olandır.

organlarını bağışlayan insan düşüncesizdir

organ naklinin sadece sigara içen, alkol tüketen, devamlı partner değiştiren kişilere gerekli olduğunu düşünen angutları ortaya çıkarmıştır. nice bebek, çocuk, genç, abi, abla, teyze vs. organ beklerken

adım adım yaklaşıyor ölüme. bunu anlamak çok mu zor ey vicdan sahipleri...