bugün

entry'ler (45)

bakire olmayan kadınla evlenmek

kız bakire değilse ve evlenmeye karar vermişse öncesini boş verin, o kız doymuştur ve tek erkeğe kendini adamaya her anlamda hazırdır.size bir sır kadınlar dünyasından; ilk beraber olunan erkekten bir süre sonra acaba başka bir erkekle nasıl olur düşüncesi alevlenir.(istisnalar kaideyi bozmaz)bu ilişkim bitse de gitsem moduna girer. bunun evlendikten sonra olmasındansa salın aklınızın iplerini de mantıklı yaklaşın erkekler her kızın tadı başka diye düşünüyor da kadınların aklına böyle bir şey hiç gelmiyor mu sanıyordunuz?ek bilgi: tabi bunun nedeni toplumda ki bakire olmalısın baskısıdır.genç kızlar istedikleri gibi cinselliklerini yaşayamadıklarından,önce evleneyim resmi bir açılış yapayım istediğimi yaparım, nasılsa kaçıncı sefer olduğu ilkten sonra çakılmıyor diye düşünüyor.veya evlenip boşanıyor.sonrasında bir ilişki yaşayıp evleneceği zaman aaa bakire değilsin olmuyor evlenip ayrılmış ne var bunda canım resmi olarak sevişme izniyle sevişmiş sorun yok oluyor.

erkek arkadaşa sorulan saçma sorular

kahkahalar atarak okudum bütün yazıları,40 yıl düşünsem aklıma gelmeyecek sorular..erkeklerin haline çok üzüldüm,bende bi tuhaflık var onu anladım.

zorla güzellik salonu

bolca alkol alınabilen bir yerin tabelasında şu yazıyordu: güzellik salonu. serbest çağrışım.

muhteşem yüzyıl

savaşta süleyman'ın oğlu mustafa yaşında çocuğun olduğu fakat oğlunun savaşa gitmek için küçük olduğunu gösterdiler.o zamandan bu zamana birşey değişmemiş şimdiler de baştakilerin oğlu bırak savaşı askere gitmiyor. hadi o zamanlar tahta geçecek birisi o, götürülmemesi normal karşılanabilir ya şimdi??

cicibebe sevmekten utanmak

hiç utanmam 21 yaşındayım alırım cici bebemi çayla yerim bazen de tabağa koyup çayla ezer nam nam nam nam yerim.

dandanakan savaşı unutulmaya yüz tutuyor

başlığı görür görmez 1040 dedim ne unutulması arkadaş lanet gibi biliniyor aklımdan çıkmıyor.

bir sevgiliden beklenen şeyler

anlayış.

avea

turkcell hatıma ..bize geçin bakın böyle böyle kampanyalarımız var diye mesaj atan operatör.

yemek yapmayı bilmeyen yeni nesil türk kızı

bilmeyen değil üşenendir o eskiden anneden öğrenilirdi. nerdeee istediğin zaman açıp bakacağın internetteki tarifler nerde yemek kitapları baka baka öğrenecektin..

kendine gelen hastanın ilk iş serumları sökmesi

(bkz: kendine gelen hastanın serumu söktürmemesi) benim yaptığım eylemdir.o bant nasıl acıtıyor ağdadan tecrübemiz var.sıcak su istedim ıslatın yoksa çıkartmam dedim..söktürmedim arkadaş.

kendisinden 4 gündür haber alınamayan sevgili

sevgilisiyledir.

19 mayıs 2011 depreminde 1 ölü olması

http://earthquake.usgs.go...sww/Quakes/usc0003j4a.php kanallarımızda depremin şiddeti 5.9 du 5.7 oldu aklıma ister istemez hızlandırılmış tren kazası geldi orada da ölü sayısı zaman geçtikçe azalıyordu. doğru mudur bilmiyorum devlet böyle yayınlatıyormuş 6.0 olduğu zaman afet bölgesi sayılıp vergiden muaf tutulurlarmış aman allah korusun bir ilden vergi alamamak ne demek..(!)

uzaylıların bizlerle iletişim kurmaması

dargınım onlara bana görünmediler hala neredeyse herkesin kıyısından köşesinden bi ufo görmüşlüğü var.

ali demir den sonraki ösym başkanı

jet fadıl.

oryantal

haftanın bir kaç günü evde kendi kendime 20 dk kadar oynayarak 1 buçuk ayda 5 kilo vermemi sağlamış şahane birşeydir.karın kaslarıda cabası.

22 mayıs 2011 özgürlük yürüyüşü

aklı başında tüm insanlar katılmalıdır.

22 mayıs internet yasağı protestosu

taksim meydanında saat 12.00 de gerçekleştirilecektir.

çılgın proje

2015 yılının çılgın projesini açıklıyorum.Ankara'ya deniz geliyor.Zonguldak'tan dozerlerle giriyoruz.Hayalleri gerçekleştiriyoruz.

gitar denilince akla gelen ilk şarkı

boat on the river her gitar öğrenenin ilk çaldığı şarkı derler.

yengeç burcu sözlük yazarları

yengeç burcu yazarıyım.