bugün

zynga poker

facebook ve myspace'de poker oynayabileceğiniz bir uygulamadır. uygulama üzerinden chip satılır. ayrıca oyunu oynayan oyuncularda kendi aralarında daha ucuza chip satabilir. fakat bu yöntem tabiki legal değildir, bilhassa zynga bunun önüne geçebilmek amacıyla gerekli önlemleri almıştır. örneğin; bir şahısa para karşılığında chip sattınız, fakat henüz chip aktarımını yapmadınız, chipleriniz atarken masada chiplerin hepsini sürüp masadan kalkarsanız banlanma ihtimaliniz yüksektir. chipleri oyunu oynarken atmanızı öneririm. şöyle ki; alıcıyla masada ikiniz varsınız, alıcının masaya oturduğu miktarın hepsini değilde bir el daha arttırabilecek miktarda chipi arttırırsınız. alıcı chipi görür ve bir el sonra kalan miktarı arttırır, siz çekilirsiniz ve böylece chipler karşı tarafa aktarılmış olur. oyunda oyuncuları kandırmak için -özellikle de abaza kullanıcıları- sahte hesap açanlar vardır. bunlar genelde kız rolündedirler. ayrıca hesabınızı ele geçirmek için facebook adresinize zynga isimli kullanıcılardan mesajlar da gelebilir, tabiki bunlar da sahte hesaplardan gönderilen mesajlardır. oyunu oynayanlara bol şans diliyorum, çok zevkli bir oyun. şahsen ben sabahlara kadar oynuyordum şu vakte değin. öyle vaziyetler oluyor ki oyunun güzelliğide bu.