bugün

okan bayülgen

Yorumlara ara ara göz attım bazıları çok acımasız geldi bırak biraz git özleyelim seni diyecek kadar sert yorumlar ... Öncelikle bir eleştiri yaparken bunlar bana söylenseydi ne kadarını kaldırabilirdim diye düşünmeli kendi adıma düşünüyorum bana bu kadarı fazla gelirdi ... Avukatlık yapmıycam Okan'ın aşırı fanatiklerindenim ama objektif bakmaya çalışıyorum eleştiri iyidir iyi iş yapanlar eleştirilir . Çünkü bilirsiniz ki o daha iyisini yapabilir ve ondan bekledikleriniz vardır. Okan içinde böyle burdaki insanların büyük bir çocuğunluğu onu çok seviyor ve ondan beklentileri çok fazla. O da bunun farkında ama unutmayın ki insanın iyi işler yapmak için sevildiğini önemli olduğunu hatırlamaya da ihtyacı vardır.Olumuz yorumlar bu kadar çokken insanın prformansının düşmesi zevkinin azalmaması kolay değildir.Ayrıca düşünün ki kralsınız ne yapardınız bence eleştirilerinizi direkt yapmayın da kendinizi onun yerine koyarak kral benim diyerek her hafta beklediğiniz istediğiniz şeyleri yazındeaylı olak yaparsınıznsıl olsa dah güzel olur ama şu gelsin bu gelsin diye isimleri şart koşarak değil fikirler üreterek.Unutmayın ral sizsiniz diyen bir adamı izliyorsunuz. kendini Kral sanan onca soytarının içinde gerçek bir Kral ama kendi değil ruhu çıplak dışardan göründüğü gibi içi de, önemli olan nerden baktığın !