bugün

şeytan taşlayan müslümanı taşlayan müslüman

bi açık gözliyip saldırmak için ne kadar heycanlı olduğu belli yalnız arkadaşım şunları da yaz bu insanlar neden günde 5 kez bi yöne doğru eğilip hareketler ediyolar, neden ramazanda yemek yemiyolar, neden sürekli başka boyutlardan gönderildiği söylenen bir şeyleri okuyolar, niye yazmadığını merak ettim yani bunlar da hurafe, illa kaza ile şeytan taşlama yapılan ülkenin sorumsuzluğu yüzünden ölen insanlardan bahsedip bi şeyler anlatmaya çalışma bence, sonra örnekler ver diğer ülkeler ne kadar geri kalmış de, ama bi bak iyice, şu an ezilen orta doğu ülkelerinin müslümanlıkla alakası mı kalmış veya kaldırılmış, unutma ki müslüman bi devlet olan osmanlı da bu dünyayı yarım yuzyıl yönetti yıkılamadı içten olan hiç bi darbe haricinde, ben tabi müslüman bi devlet olalım şeriatle yönetilelim demiyorum ama birilerinin geri kalmışlığını müslümanlığa ödetirsen ben sana geri kafalının önde gideni derim, batı'nın gelişmişliğini ve dünyaya alçak bi şekilde hükmetmesini hıristiyanlık veya inanç ile ilişkilendirirsen yine aklından ve etrafına iyi baktığından şüphe ederim. bir de istendiği gibi yorumlanan islam dini diye bişeler söylemeye çalışmışsın şunu da unutma 1500 yıl geçmesine rağmen tek bir kelimesi dahi değiştirilmeyen ve değiştirilemeyen kutsal kitap kur an dır, diğer bütün kutsal kitapların bir çok değişik çeşidine raslanırken kur an'a raslanamaz ki kur an en çok değiştirilmek istenecek kitaplardan dır senin şu an bazı şeylerin değiştirilebilmesi için çok şey verebilir halde olman gibi, tarihde de olmustur. yorumlamak falan değil sadece kur an ve peygamber efendimizin doğru kaynaklı hadisleridir islam dini. sen suçlu arıyosan ölen insanlarımız için, git arabistan krallığıyla ilgili başlık yaz derim, ama sana göre boş inanç olduğunu söylemek istersen, islam dininin bütününün boş olduğunu yaz, böyle ölen insanları kullanarak bir şeyler yapılmamalı..
güncel Önemli Başlıklar