bugün

evlenmeden seks yapmanın günah oluşu

ne kadar saçmadır bu. bazı şeyleri yapmanın günah olduğunu, çünkü bu şeylerin insanlara zarar verdiğini söyleyen şahıslara sorarım... seks yapmanın kime ne gibi bir zararı olabilir ki? eğer ki iki kişi de bu işi yapmak istiyorsa sorun nedir? dinler insanları düzene sokmak için, kötülüklerden arındırmak için gönderilmişse eğer cinselliğe vurulan bu kilitlerin sebebi nedir? seks yapmak için ya da bir kadına dokunmak için neden evlenmek gerekir? ve bu zina denen olay neden en büyük günahlardandır? kimse kimseye kötülük yapmamışsa tanrının affetmesi en güç günahlardan birisi neden zinadır? cinayet, yalancılık, dolandırıcılık, gibi şeylerle neden aynı kefeye konmaktadır seks? seks ki o kadar mutlu eder insanı. yoksa tanrı insanların mululuğunu mu kıskanıyor?

edit: olum özür dilerim lan. valla kötü bişey demedim lan. vurmayın lan!
ne kadar malsınız ya. şimdi her günaha sebep buluyosunuz ya yok sağlığa zararlı yok bilmem ne diye. ben de bu günahın saçmalığını anlayamıyorum sadece. hem de en büyük günahlardan olmasını anlamıyorum. yani yukarıda da belirttim anlamadığım şey evlenmeden seks neden hırsızlık, cinayet, yalan, dolan, tecavüz gibi şeylerle aynı kefede onu anlamıyorum. siz de anlamıyosunuz zaten. ama eleştirmeye bile korkuyosunuz. umarım hepiniz cennete gidersiniz. hadi allaha emanet olun öptüm bye.

edit 2 : bu tarz şeylerin eksi veren herkesin aklından da geçtiğine eminim. sakin olun lan. relax, relax...