bugün

asılınan kız yüzünden türkçeyi bozmak

Efendim, emolara öfke selinin yaşandığı şu dakikalarda bir itirafta bulunmak isityorum. Ben bir kızı sevdim kız tiki çıktı yada emo nedir tam emin değilim. mesajlaşırken kızın bana "q, w, x vb.." ifadelerle cevap atması, haliyle bende "oha lan o nasıl yazıyor, ben nasıl." düşüncesi doğurdu. üzüm üzüme baka baka dedik ve buram buram istanbul kokan lisanımın içine kızla el ele ettik. Hani el ele dediysem yanlış anlama sözlük, kızın fiziki olarak bırak eli bana tutturduğu birşey yok.* Kızla bir süre devam ettik, baktık olmuyor bıraktık efendim. Bu sırada sözlüğe başvuru yapmışım, tekrar toparlanma evrem. türkçemi düzeltmeye çalışıyorum ama berbat bir haldeyim, rezillik. Sözlüğe yazar olduk velhasıl. şimdi ben emo değilim tiki değilim ama türkçem bombok bir durumda, hayır işin kötüsü üzerime bir emo damgası yapışmış ki nick altımda zaten 5 entry var 4ü sözde emoluğuma laf. Duy beni sözlük ben emo değilim. Ben en fazla kıza yavşamış olmaktan muzdarip bir yavşak olabilirim.* üzerimden alınsın bu emoluk. Bu yazar emolardan haz etmemekle beraber -tamam kızları tatlı oluyor bazen.- onları gördüğünde cinleri evereste tırmanmaktadır. Ayrıca on numara lisanımıda düzelteli çok oldu. Oh be rahatladım. oh mis!