bugün

bilge adam

fiyat ve eğitimleri hakkında bilgisi almak için gittiğinizde alttan girip üstten çıkarak sizi ikna etmeyi başaran eğitim(!) danışmanlarını içinde barındıran özel eğitim kurumudur. \"şu anda yüzde bilmem kaç indirim var\" derler inanmayın. \"eğitimden memnun kalmazsanız istediğiniz zaman bırakabilirsiniz\" derler inanmayın. utanmadan piyasadaki rakip eğitim kurularına bok atarlar, hatta bütün eğitim danışmanları bilge adam\'da çalışmadan önce o bok attıkları eğitim kurumlarında eğitim almıştır ve hiç memnun kalmamıştır, inanmayın. satış(!) danışmanlarının samimiyetine ve sizin haklarınızı savunan konuşmalarına hiç inanmayın. unutmayın onlar için sadece satış primisiniz, kurbansınız. herşeyden önce öğrenci değil müşterisiniz. eğer bana inanmayıp onlara inandıysanız sözleşme ve senetleri imzalayıp kaydınızı yaptırdyısanız bilge adamla yatağa girdiniz demektir. on iki posta atmadan yataktan çıkarmaz bu bilge adam...

en kötüsü nedir biliyor musunuz? sınıftaki bir kaç arkadaşınızın sizin ödediğiniz kadar para verip sizin eğitiminizden altı ay daha fazla sürecek eğitimi satın almış olmasıdır. bende aynı parayı ödedim neden daha az eğitim alıyorum? diye sorarsanız da \"bir yanlışklık olmuş olmalı, öyle bir şey olamaz\" derler. ulan aynı sınıftayız, aynı dönemde, aynı kampanyadan kayıt yaptırmışız nerede yanlış, ne alaka...

son olarak elinizi verirseniz kolunuzu kaptırsınız. bence uzak durun. gidin aynı eğitimi netron\'dan, dialogue language schools\'dan, british english\'ten veya wall street\'ten falan alın.

not: bilge adam müşterisiyim(!)