bugün

türkiye nin soykırım yapmasının tescillenmesi

tescilleme kelimesinin sözlük içerisindeki konu başlıklarında sıklıkla yanlış kullanılmasının en nadide örneklerindendir, benim asıl şaşırdığım başlığı bir zafer kazanmış edasıyla açıp aksi görüştekileri de peşinen örümcek kafalı milliyetçi olarak gören userdir, bilgi ve belgelerin soykırımı doğrulayacak ciddi emareler içermemesi ile birlikte inanıyorum ki o dönemde ülkemiz bir soykırım gerçekleştirmiş olsaydı bu sesleri çıkan maymun yavruları yeryüzünde olmazdı unutmadan iş birlikçileri de, iş birlikçiler deyince forum ahalisi sanırım hangi güruhu kastettiğimi iyi anlamıştır. bu kadar yazdıktan sonra asıl olayın ne olduğunu yazayım da bazı maymun yavrularının da kafası bassın; olay amerikanın türkiye ye verdiği ince siyasal mesajdır değilse amerikanın ermenileri siklediği falan yoktur ermeniler zaten ülkelerinde açlıktan gebermekteler soykırıma falan gerek yok! hani diyorum kendinizi fasulye gibi nimetten saymayın birşey yapmak istiyorsanız dönün kıble ye allah a yalvarın daha dün hocalıda yaptıklarınızı affetmesi için.