bugün

11 ndeki çocuğun babayta kenzof benim demesi

uganda'nın mbale kentinde yaşayan 11 yaşındaki bir çocuğun idda ettiği olay.

--spoiler--
babayta kenzof hayranı olan ve bir süredir uganda kenzof sevenler derneginde okey oynayan ve orada samimi arkadaşlıklar kuran ilgili çocuğun babası ''sintaru kanzo'' * gazetemize verdiği röportaj da ''oğlum bir gün televizyon da haberleri izlerken oturduğu yerden fırladı ''ben babayta kenzofum ulan'' dedi. ulan dediği için iki tane tokat atmamın akabinde haberlerde pokemon izleyip kendini ''ben pikaçhuyum ulan'' deyüp kendini camdan atan çocuğun haberi vardı. evet annesiyle karar verdik çocuğumuz gülümüz bi tanemiz kafayı sıyırdı aq.'' dedi.. bu açıklamayı okuyan 11 yaşında mini kenzof ise babasna oldukça tepki gösterdi. benim değerimi bilmiyorlar, her gece erkenden yatırıyorlardı. artık bütün bu psikolojik hareket bitecek kenzof sikeeeer.. tarzında karşı bir röportaj verdi.. çocuğun ahlakının ciddi manada bozulduğunu gözlemleyen gözlemciler birliği başkanı gözleme yerken gazetemize verdiği röportaj da bu çocuğu sikerler hacı nasıl konuşuyor böyle dedi. . uganda da küfürler birbirini izlerken, gelişmeleri birleşmiş milletler barış elçisi angelina joly şaşkınlık içerisinde izliyor. ziraa angelina juli ile kendini babayto sanan çocuğun bir ilişkisi bulunuyor. ilişki derken sayın okur ağzını sil ilişki derken sadece angelina küçük babaytoyu evlat edinmişti. angelina gazetemize verdiği röportajda ''götü iyi kurtardık çpcuk çok ahlaksızmış'' dedi. görüyonuz herkes röportaj vermek için bizi tercih eidyor. gelişmeler burada. ayrılmayın aq.

--spoiler--
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar