koray spor

bursa'nın en ünlü spor malzemeleri satan mağazasıdır ki, özellikle ilk kez 90ların başında kurulmuş olan catalfirindaki mağazaları artık tikky yuvası olmuştur, işi olmayanlar, ayakkabıyla, spor malzemesiyle işi gücü, alakası olmayan abazan mevki bile sırf ayakkabı bakıyorum ayağına yatıp, kızlarla kesişir, bu arada bursa ahalisinin genel kanısı çok ucuz olduğu yönünde olsa da, gezip araştırıldığında aynı markayı, daha ucuza veren mağazalar da bulunabilir..
ayrıca iceri girdiginizde kasada duran vatandas da magazanin hakiki sahibi koray efendi olup, nerelerden geldigini bilmeden, hic kimseye iplemez tavirlarda bulunup, kendisini ta sakıp sabanci'nin kendisi sanar, ozellikle calisanlari da genelleme yapilmayacak olsa dahi, buyuk cogunlukla okuzlukla kalaslik arasindaki bir mertebede konuslandirmislardir kendilerini.. ayrica trink para uc kisi 150 ytl'lik ayakkabi alirkene dahi 5 ytl'lik bir indirim icin bile insani surundururler, bir noktadan sonra''ulen ne yalvariyorum ben bu dumbuklere, vereyim parayi da patron kivirsin, tuvalette g.tunu silsin'' moduna gelirsiniz..