bugün

rus kadınları

bu kadınların genelinin güzel olmasını cümle alem deneyimleyip tasdiklenmiştir değil mi dostlarım? iyi peki madem de, nerden kaynaklanır bu güzelliğin sebebi. çok düşündüm, az konuştum, sırf bu kadınların güzelliğinin kaynağını keşfedebilmek için az gittim uz gittim dere tepe düz gittim. hiç bir sebep son olarak bulduğum kadar çarpıcı ve gerçekçi gelmedi. rus kadınlarının güzel olmasının sebebi sürekli votkalı gezen adamların secret ( bir çeşit olumlu düşünüp, pozitif enerji yayması durumu) yaptığına karar verdim. çirkin kadın yoktur az vodka vardır diye diye kadınlarını güzelleştirmenin kısa yolunu bulmuş bu adamlar. kadınları gittikçe güzelleşirken kendileri gittikçe irileşmişler. gel zaman git zaman türk erkeklerinin rus kadınlarına olan ilgileri bu kadınların güzellikleri sebebiyle türk kızlarından kaymış,uzaklaşmış. sonra ne olmuş peki? bıyıklı türk kızları, koca popolu türk kızları, derken gittikçe olağan dışı bir durum gerçekleşmiş. hepinizi türk kızlarının güzel olduğunu düşüncesinde birleşmenizi ve dış kaynaklara giden paraları yurt içine çevirmenizi vatani bir borç olarak addediyorum. saygılar.

her şeyi secret a bağlayan, bir kitap okudum hayatım değişti düsturlu adamın günlüğünden...