ismail kartal

Öncelikle şu;

https://www.uludagsozluk.com/e/46856382/

Bunu yazmışım samsun maçından sonra...bak bayaa da zaman geçmiş üstünden. Panikten bahsetmişim. Ben futboldan belki bi teknik direktör kadar anlamam, ama geçmişte futbol oynadım, hep seyrettim, okudum, yorumcuları izledim...

Psikolojiden anlarım.

Maç esnasında, fred'i falan çıkarınca olympiakos resmen çift santrafora döndü...demek ki o ismi çok uzun mendilli felan antrenör de, olm bu herif panik bi herif çekiim lan bu fener'in ipini penaltılara kalmadan, diye düşündü...livakoviç olmasaydı nerdeyse çekiyodu da...

Türk milletinin jetonu geç düşer, halbuki bu ismail kartal benzeri hataları birçok kez yaptı...sadece, bu kadar önemli bi maçta da aynı hataları yapınca bizim millette jeton düştü, şimdi herkes ismail kartal'a sallıyo...

Diyolar ki, hemen gönderilsin, bence yanlış olur. Fenerbahçe psikolojik olarak çöker. Şu an takımın başında birinin olması iyidir.

Bence ismail kartal o hataları panikle yaptı, şimdi fenerbahçe camiası da gene aynı panikle, ismail kartal'ı gönderelim, diyo.

Panikle verilen hemen bütün kararlar, yanlış kararlardır. Paniğin kardeşi korkaklıktır, e var bu ismail kartal da...korkaklık, güvenmeme, garantiye aliim falan...fenerbahçe gibi büyük bi klübün başına korkak adam getirmişsin, esas hatayı orda yapmışsın. Bunun belirtilerini teee kaç kere göstermiş bu adam. Bak fi tarihinde yazmışım işte. Şimdi avrupa liginden şutlanınca ağıt yakıyosun.

E sende de jeton çok geç düşüyo o zaman, kusura bakma!!

N'apcan 5 hafta için başka teknik direktör mü getircen? Olcak şey mi o?!

Sivas maçını kazanamaz, diyolar. Kazanırsa gene kahraman olur ;;))...türkiye böyle de dengesiz bi ülkedir!!

Ama var, böyle bi panik durumu, stresli ortamlarda, var bu adamın. Hep vardı!! Yeni de diil yani!