bugün

bakanlık verirse erdoğan ı desteklerim

ümit özdağ: “çocuklarımız öldürülüyor. bu cinayetlerin asıl sorumlusu ak parti’dir.”

ümit özdağ nasıl bir ak partili ise böyle cümleler kurabiliyor. kendisinin ailesine hakaret edildi ve buna dair hiçbir işlem yapılmadı. mhp'den haksız yere ihraç edildi. meral akşener iyi partiye islamcıları doldururken özdağ'ın bütün emekleri yok sayıldı. ayrıca özdağ akepeli olsa akepenin hınca hınç savunduğu mültecilere neden bu kadar karşı olsun? oğan meselesine gelirsek oğan zafer partili bile değildi ki?

ümit özdağ'ın şu beyanına da gelelim;
"Evet, onun için burada Kılıçdaroğlu siyasi hayatının en büyük iyiliğini partisine ve Türkiye’ye yapmak istiyorsa, aday olmasın. Bunu bir siyasetçi olarak söylemiyorum. 20 yıldan bu yana Erdoğan yönetiminde çok yorulmuş bir Türk vatandaşı olarak söylüyorum."

özdağ gerçekten çok büyük bir akapeli... gerçek gizli bir akapeli arıyorsak direkt kk denen yüzsüze bakmamız yeterli olacaktır.

ümit özdağ'ın gaza gelip arada saçmaladığının ben de farkındayım ama bu adam gizli akapeli olacak en son kişilerden biri.