bugün

chp nin paralı trollerine ödediği miktar

--spoiler--
Kemal Kılıçdaroğlu ve Tayyip arasında kalırsam,
tabii ki oyumu rte’ye çakarım. Bu beni akpli yapmaz.
--spoiler--

2 dakika dönme la 2 dakika.. yirim ıstırırım reyizimi diye geziyordun oğlum seçimlerden önce ? hiç demiyordun kılıçdaoğluna vermemek için ona vericem diye. dünya liderim halkın adamı ülkeyi 50 yıl ileri taşıdı diye geziyordun. ben o zamanda yazdım seçimden sonra dönmek yok ama diye bugünü görmüşüz demek ki. hem kılıçdaroğlu ile ne alakası var bu işin ? ya ona ya ona mı vereceksin illa ? "vermeden duramam" hastalığına mı yakalandın hiç oy vermeseydin. bizi beğenmiyorsun ya biz bu aklımızla ikisine de oy atmamayı akıl ediyoruz senin gibi bir zeka küpü bunu nasıl akıl edemiyor ?

ekonomistim üniversite bitirdim diyorsun bakkalın yapacağı hesapları yapamıyorsun ben bu işten bir şey anlamadım. dün almanya-türkiye / almanya - güney kore arası uçak fiyatlarında 50 euro fark yok diyordun 300-400 euro fark çıktı. bugün kılıçdaroğluna vermemek için rte ye verdim diyorsun oy vermeme seçeneği diye bir şey var onuda mı aklın kesmedi. bu almanyadaki eğitim sistemi bizimkinden betermiş amk bunu da gördük ya artık gam yemem daha..