bugün

anadolu sigorta

Hayatım boyunca bir daha asla hiç bir sigorta ürününü almayacağım sigorta şirketi. Yaklaşık 10 yıldır eşim ve ben Anadolu Sigorta'dan sağlık sigortası yaptırmaktayız. 5 yaşındaki kızım da doğduğu günden beri Anadolu Sigorta'dan sağlık sigortalı. Anadolu sigortayı seçmemizin en önemli nedeni Memorial hastanelerinde geçmesi. Çünkü kızımın, eşimin ve benim rutin gittiğimiz doktorların hepsi Memorial Ataşehir hastanesinde. Ayrıca check up kontrollerimizi de ilk günden beri Memorial hastanelerinde yaptırmaktayız. Geçen yıl sigorta acentesi ile sağlık sigortası yaptırırken ben her yılki paketin devam etmesini istedim. Onlar da bana yardımcı olmak için Eko paket diye bir üründen bahsettiler. Eko paket Memorial'da geçiyor mu diye sordum evet dediler. 3 ay öncesinde kadar hiç bir sorun yaşamadık. Hatta ben 1 de ameliyat geçirdim ve Anadolu sigorta biraz bizi uğraştırsa da sonunda ameliyat masraflarını ödedi. Lakin 15 gün önce kontrol için gittiğim Memorial hastanesinde artık Anadolu Sigorta'mın geçmediğini söylediler. Nedenini sorduğumda, Anadolu Sigorta'nın Eko Paket'i Memorial ile olan anlaşmasında kapsam dışına çıkardıklarını söylediler. Memorial halimden anlayıp, beni mağdur eden hatta verdiği taahhütleri tutmayarak alenen beni kazıklayan Anadolu Sigorta'nın yarattığı mağduriyeti gidermek için çok ciddi bir indirim yaptılar. Parayı ödedim ve hastaneden ayrıldım. sonrasında Anadolu Sigortayı aradım ve biri ile görüşmek için saatlerce uğraştım. maalesef müşteri hizmetleri numaralarından biri ile görüşme başlatmak ve derdinizi anlatmak çok zor. Sonunda birine ulaştım ve bana konu ile ilgili birimin beni arayacağını söyledi. Bir kaç saat sonra ilgili birim aradı ve tek yaptığı açıklama Hastane ile olan anlaşmamız bitmiştir. dedi. Yapabileceğimiz bir şey yok dedi ve telefonu kapadı. Daha öneki yıllarda da bir çok kez Anadolu sigorta hastanelerde bana ve ailme çok zor anlar yaşattı. Keşke başından beri hiç Anadolu Sigorta kullanmasaydım. Yıllarca hiç hastaneye gitmeden tüm primlerimizi ödedik ve sigortaya ihtiyaç duyduğumuz zaman geldiğinde Anadolu Sigorta hep işimizi zorlaştırdı. Sigorta yenileme dönemi geldiğinde her gün arayan ,ilgilenen, fiyat teklifleri yapan, güler yüzünü eksik etmeyen Anadolu Sigorta, hastane masraflarını ödeme sırası geldiğinde nedense ortadan kayboluyor. Bulabilene, ulaşabilene aşk olsun. Anadolu Sigorta pişmanlıktır ve bundan sonra asla hiç bir hizmetini kullanmayacağım. Kimseye de tavsiye etmiyorum. Anadolu Sigorta'dan sigortası olanlara da allah kurtarsın diyorum.
App ve siteleri doğru dürüst çalışmıyor. Telefonla da ulaşmak mümkün değil. Bir ip ucu vereyim, eğer acil ulaşmanız gerekiyorsa Twitter'dan mention yaparak yazın. O zaman daha hızlı ilgileniyorlar.