bugün

hoşlandığım kıza nasıl açılırım

açılmaya kafandaki fermuarla başlamayın... derken... ki sözüm herkes için geçerli "dont take personal"...
belli işte... abazanca bir mentalle yaklaşmayın yolun başında çünkü sizin tüm yaklaşımınızı taktiğinizi stratejinizi etkiler bu.

bir şekilde ne olursa olsun... pozitif yönde dikkatini çekin. bunu nasıl becereceğiniz tamamen size kalmış.
yani bir şekilde aklında yer edin... adınızı sanınızı bilmese de.
bu size ilk karşı karşıya geldiğinizde "yabancılık" duygusu yaşamamasına veya daha az yaşamasına imkan sağlar.

kızların antenleri erkeklerden daha güçlüdür... ilginizi belli edin, ki anlar... ilginizin farkına vardıktan sonraki tepkilerini yaklaşımlarını gözlemleyin. ama negatif ama pozitif.

insan 35lere kadar gelince öğrenemiyor... çok erkek "tavladım, tavlıyorum, tavlayacağım" zanneder.
yalan!
geleceğe dair tavlayacağım dedin kız çoktan bunun olup olamayacağının kararını vermiştir bile.
seçimi dünyanın her yerinde her kültüründe kadın yapar! seçen odur. sen tavlamış falan değilsinsin, onu tavlıyor görünmene izin imkan vermiştir kadın.
o yüzden... neden bir başkasını değil de beni seçsin? kendinize sormanız gereken budur! bir fark yaratmanız gerekiyorsa da bunun üzerine oynamalısınız.

bakmayın para pul muhabbetine... rakibin dallamanın parası vardır ama maldır, boş adamdır, muhabbeti yoktur vs. kadın onu değil seni seçebilir. senin keşfetmen gereken kadın bunların hangisine ne kadar değer veriyor!

yakışıklılığa gelince... ulan erkek halmizle bile kimi kadınlar başka güzellere göre çekici gelir vs.

yakışıklılığa takılmayın... bir şekilde çekici olun... kıza çekici gelecek tarafınızı ön plana getirin... görmemiş gibi de gözüne sokmayın.
çok gerizekalı gördüm mesela "okuyan bir tipim" mesajı vermek için salak salak kitaplar hakkında konuşan vs. o kadar yapmacık kalıyor ki.

neyse...
bir iki şey de bende saklı kalsın... bakarsın gün gelir burada bana lazım olur, öğrenmesin şimdiden aşufteler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar