bugün

153 bin takipçisi olan annenin haklı feryadı

bugün instagramda denk geldiğim bir anne'nin yozlaşmış sosyal medya üzerine yazdığı haklı yazı.

--spoiler--
Yeni nesil şiddet sosyal medyada bulunan kadınlara evli - bekar farketmeksizin mesaj atmak oldu galiba Yeter artık, valla yeter

Bu konu ile ilgili isyanı da sevgili @egemensmother çok güzel yazı ile dile getirmiş...Yazıyı sizinle de paylaşmak istedim...

Sizlere rahatsız olduğum bir konudan bahsetmek istiyorum. Aslında hem kendi sesimi hem de benim gibi aynı sesi duyurmak isteyenler adına bir isyan bu
instagram sayfamı açalı yaklaşık 2 yıl oldu. Profilimi takip edenler biliyor. Evliyim, bir oğlum var.

Tüm özel hayatımızı paylaşmasakta burada güzel anılar biriktirmek adına varız. Gerek benim samimiyetim gerek ailemin sıcaklığı sevildi ve güzel bir kitleye sahip olduk. Haliyle bazı şeyler benim için iş haline geldi ve şirket kurduk. Ben işimi inanılmaz çok seviyorum
Gelgelelim her ortamda her işte her yerde olduğu gibi burada da rahatsız edici insanlar mevcut. Özellikle bazı erkek profillerden sayfama gelen dm ler

KÖR MÜSÜNÜZ Vicdanınız, insanlığınız, adamlığınız Bu kadar mı kör
“Merhaba “ diyeni engelliyorum Ben bu cesareti nerden bulduklarını çok iyi biliyorum Her gün gerek günlük yaşamda gerek tv de görüyoruz. O onun karısıyla kaçmış bu şunun kocasıyla kaçmış Bunlar size bu cesareti veriyor tabi Ahlaksız mı yok bir de ben ahlaksızlık yapayım dedirtiyor bu haberler size

Hakkınız yok her kadını istediğiniz gibi rahatsız etmeye
BIKTIK sizin gibi hadsizlerden

HER TÜRLÜ ŞiDDETiNiZDEN BIKTIK

Biz eşimle 11 yıldır birlikteyiz ve hiçbir zaman gizli saklım olmadı Gelen her dm den haberi var anında engellediğimden de haberi var Benim eşim ne arkamda ne önümde her daim dağ gibi YANIMDA çok şükür Ben buralara onun desteği kendi özgüvenim ve gücümle geldim
Üç beş kendini bilmez mahluklar yüzünden de hayallerimden işimden anılarımdan vazgeçmem
Buradan kendi adıma ve tüm arkadaşlarım adına isyanım bu
BiZiM HAYATIMIZ DEĞiL SiZiN KAFANIZ DEĞiŞECEK

Ben bir erkek annesi olarak oğluma asıl namusun beyinde olması gerektiğini öğreteceğim
KADINLARIN değil KAFANIZIN kusurlu olduğunu öyle ya da böyle ÖĞRENECEKSiNiZ

@egemensmother
--spoiler--

kadın haklı beyler nasıl merhaba yazarsınız özelden siz kimsiniz...

isteyenlere link;

https://www.instagram.com/p/CQlCIrFtpQf/