bugün

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

3 ay öncesinde buraya yapmak istediğim belirli başlı şeyler yazmıştım. Bunların bir kaçını yaptım spor yaptım, kitap okudum, açıköğretim haftaya olan finallerden sonra bitme ihtimali çok yüksek ama yine de kesin konuşmayalım, kendimi geliştirmeye çalıştığım şeyler var ama henüz onun için çok erken ama söylediğim bir şey daha vardı gönül ilişkisi. Öyle beklenmedik bi anda karşına çıkarıyor ki hayat birini, yapmak istediğin planladığın ne varsa sana yaptırmamak ya da uygulatmamak için elinden geleni yapıyor. ilk önce kendime bulunduğum telkinlerin hepsini yok etti sonra da beni yok etti. Hayatımda ilk defa bu kadar çaresiz ve tükenmiş hissettim, yıllardır yaşadığım onca acı, zorluk, mutsuzluk ve umutsuzluk birleşti hepsi birlikte ağzıma sıçtılar. ilk defa iyi değilim dedim ve ilk defa yardıma ihtiyacım olduğunu hissettim. Ulan onca zorluğa, acıya, sorunlar göğüs germiş ben gafil avlandım ve yıkıldım. Bu yaşımdan sonra antidepresana başlayacağımı söyleseler söyleyen kim varsa ağzını s.kerdim ama işte hayat öyle bir tokat atıyor ki adama ne olduğunu şaşıyorsun. Velhasılı her şey çok güzel giderken birisi çıkar gelir ve hayatınızı s.ker gider siz de onu öylece izlersiniz. Neyse tehlikeli olduğunu bilmeme ve antidepresan almış olmama rağmen alkol tükettim, umarım ölmem ve son sözlerimi hakan altun'un şarkısının sözleriyle yapmak istiyorum...
"Ağlamak yok yüreğim"
Ciğerden söylediğim şarkısını da buraya bırakıyorum zamanı gelince sözlük hâlâ açık olursa açar dinlerim.

https://voca.ro/13QSNKUi8La2
güncel Önemli Başlıklar