bugün

kış lastiği takmayan orospu çocuğu

Bu başlığı açan arkadaşa açtığı başlıktaki ithamı aynen iade ediyorum. Nedenine gelecek olursak;
1.izmir'de yaşıyorum arabamı da ev ve iş arasında kullanıyorum.
2.Sabahları genellikle kış ayları için hava 5-10 derece akşam ise 12-17 civarlarında seyrediyor.
3.izmir de kış aylarında yaşadığım bölge itibari ile kar yerine yağmur yağan bir yer. Yani kış lastiği yağmurda 4 mevsim lastiğe göre daha kötü bir performans gösterir. Aksinin düşünüyorsan iletişime geç CFD analizini yüksek lisans tezim olarak sundum paylaşabilirim seninle de.
4. Bir takım kış lastiği benim aracımın lastik ebatlarında 5-12 bin tl arasında değişmekte.
5. Ben neden daha kötü bir performans alacağım lastiği senede 2 defa değiştirip aracıma takayım bıre gereksiz insan.
6. Bir lastiğin kullanım ömrü 2 yada 3 sezondur.. Raf ömrü de 3 yıldır. Kendi aracının lastiklerinin üretim yılını buraya yaz da öncelikle onu bilelim.
7. Kar yağışı gibi bir durum söz konusu olur ise plastik dişli kelepçelerim var takarım tek kullanımlık arabamın bagajında da sürekli bulundururum. Onları kullanır yine senin kış lastiği kullanarak çıkamadığın yerleri 4 mevsim lastikle çıkar inerim.. Neyin kafasındasınız mk.
güncel Önemli Başlıklar