bugün

kemalist teorisyen

Valla şaşırdım gençler.

Şaşırdım kaldım yani kendisinin yazılarını okuyunca yalan yok.

Keşke şaşırmasaydım amma böyle zeki kardeşlerinizin sayısı da o kadar az oluyor ki şaşırmamak hiç elde değil.

Gönül isterdi ki her gencimiz kendisi gibi gerçek Atatürkçülüğü, has Kemalizm'i kavramış olsun.

23 yaşında olduğunu söylemiş bir yazısında amma her bir 23 yaşındaki gencimiz kendisi gibi olsa da gerçek Atatürkçülüğün, has Kemalizm'in şanı yürüse dedirtti bu abinize.

Kendisi bu abinizin yaşı genç gerçek Atatürkçülerin varlığına inancını yeşertti sağ olsun.

Var olsun, çok yaşasın, bu doğru yoldan sapmasın.

Gerçek bir Atatürkçü, has Kemalist olduğu için doğruları söyleyen amma cehape'yi ele geçiren çakma Atatürkçü, Alevi Mezhepçisi sol çomar Kılıçdaroğlucular tarafından sevilmeyen, sözlüğün adeta Muharrem ince'si olan bir genç kardeşimizmiş kendisi.

Keşke her genç kardeşimiz kendisi gibi Kemalizm denilen güzel ideolojiyi gerçekten anlayarak, idrak ederek yetişse de, bu Alevi mezhepçisi Dersimli Diktatörlerin ve mezhep kardeşlerinin ele geçirdiği cehape'yi onların elinden kurtaracak Mustafa Kemal Atatürk'ün askeri gençlerimize dair bir ümidimiz olsa.