dinin olmadığı bir dünya

güçlülerin içinde en ufak bi vicdan azabı olmaksızın güçsüzlerin canını yaktığı bir dünya olacaktır.
gerçek ve değiştirilmemiş tek islam'da hiç bir zaman insanların canına kıyın diye bir kelime geçmemektedir.
ancak benim malıma, ırzıma, aileme el uzatıldığı zaman duuuuur.
burda tabiki savaşacaksın. ama bunun bile kuralları vardır.
hiç bir *gerçek müslüman* elinde silahı olmayan, aciz ve güçsüze saldırmaz.
bunu islamın hiç bir şekilde önerdiğini bana kimse kanıtlayamaz.
çünkü islam dininin kitabı olan kur'an'ı kerim'de bir insanı yersiz, gereksiz, suçsuzken öldürmenin taşıdığı vebal ile bütün insanlığı öldürmenin taşıdığı vebal'in aynı olduğu geçer.

ayrıca 11 eylül tarzı *islami terör* diye adlandırılan olayların islamla hiç bir yakından uzaktan alakası yoktur. hea siz bunu göremiyecek kadar körseniz orasını ben bilemem. hiç düşündünüzmü 11 eylül saldırılarında pentagon'a giren uçağı o şekilde giremiyeceğini ve o görünüşte bi delik açamıyacağını.
bu saldırının o zamanki abd gizli servislerinin yaptığı gün gibi ortada.
"-pasaport bulduk" dediler. hemde nasıl bulmuşlar. görüntü kayıtlarında uçak'tan aşağıya bir cisim düşüyo ve bunu takip ediyolar düştüğü yere bi gidiyolar aaaaaaa pasaport. hemde müslüman isimli. tamam bu kesin islamcıların yaptığı bi bok diyerek afganistan'a girerek binlerce masum insanın malına, canına, ırzına el koydular.

bu kadar kör olamazsınız. önünüzdeki klavye'yide kullandığınıza göre bi beyinde var demektir.
ama ne kadar dolu ne kadar boş orası benim değil bu konuyu yazanların biliceği şey.
görün, duyun, araştırın.
görmeden bilmeden fikir sahibi olmayalım lütfen.

boşa dememişler "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olursan taş.ak oğlanı olursun" diye.

edit:ayrıca 11 eylül olayıyla ilgili ve çok sağlam bi anlatıma sahip elimde bi belgesel var.
abd'li yöneticilerin itiraflarınıda içeren bi belgesel. eğer izlemek isteyen olursa bana ulaşsın msnden yollıyim kendisine.
filmin kapağı için:http://www.hizliresim.com/2008/12/23/5151.jpg