bugün

rubycon

Vay be... Alevi değilmişiz bunu da öğrenmiş olduk. Asıl sizler nasıl alevisiniz onu sorgulayın onu! Açık açık mezhebinizi söylemekten kaçınıp Ulusalcı faşistler gibi göstermeye çalışıyorsunuz hala kendinizi. Atatürk yalandan ağzınızdan eksilmiyorsa ve Canan Kaftancıoğlu'na laf etmiyorsanız bu nasıl ikilemdir, bu nasıl çelişkidir, bu nasıl Aleviliktir bunu sorarım ben bunu! Olunduğu gibi görünmekten korka korka nereye kadar? Ben korkmuyorum ve söylüyorum diye zorunuza gidiyor ama çünkü sizler korkuyorsunuz. Hayatında bir kez semah dönmemiş, bağlama çalıp Alinin ışığında kendinden geçmemiş veletlerin ağzına düştük yine iyi mi... Hadi lan oradan! Kılıçdaroğlu CHP'den ulusalcı faşistleri temizledi işte. Daha neyin korkusu bu? Millet sanki AKP'ye oy verecek partiyi Atatürk'ü sevmeyen Aşırı solcu yoldaşlarla doldurduk, Alevi-Kürt partisi yaptık, HDP'yle el sıkışıyoruz diye? Adında bile Halk olan bir partide Halkların kardeşliğini savunduk diye??? Çoluk çocuk demeden başlayacağım şimdi sonunda... Çakma sosyalistlere sümüğümü atmam normalde hadi yine iyisiniz. Yeter rahat bırakın beni. Sizleri Aleviliğin ne kadar da sevgi dolu bir mezhep olduğunu anlayabileceğiniz Grup Yorum'un müthiş eseriyle bırakıyorum şimdi. (bkz: Aleviyim ben dönen dönsün ben dönmezem yolumdan)

(bkz: vur ha vur ha vur ha vur mitralyözle vur ha vur)

https://www.youtube.com/watch?v=iQ1iZXulxJE
güncel Önemli Başlıklar