bugün

samsun samsun olalı böyle zirve görmedi zirvesi

çok ilginç bir zirve olmuştur. *
efendim günler önce sözlükten zirvenin yapılacağını öğrenince içimi bir heyecan kapladı. sonra baktım ki zirvenin tarihi benim yola çıkmayı düşündüğüm tarihten bir gün sonra fakat bilet bulamama sorunundan dolayı zirve gününe bilet aldım. bu sefer de yola çıkmama 2-3 saat kala nasıl zirveye katılırım telaşı sardı beni neyse bir yolunu bulup kaçtım evden fakat son anda zuvvar'a sormak istediğim hangi masa ne taraf sorularına cevap alamadığım için ne yapacağım telaşı içinde gittim mekana.*swh~ ~ içeri girdim ama daha önce kimseyi görmemişim ne tarafa hangi masaya giderim bilmiyorum. o sırada onlarca dolu masa içinde liseden bir arkadaşı *gördüm bari sap gibi tek oturmayayım diye gittim yanına, görüşmeyeli de uzun zaman olmuş, ooo hacı naber falan derken sözlük zirvesi için mi geldin sorusuyla karşılaşmayayım mı? tesadüfün böylesi

yola çıkmadan son dakikalarımı evde geçirmek zorunda olduğumdan erken ayrıldığım için arkadaşlardan tekrar özür diler ve zirvenin tadının damağımda kaldığını belirtmek isterim.*
ayrıca eve döndüğümde nerde kaldın sen otogara gitseydin biz eşyalarını getirip yolcu ederdik diye sitemde bulunan ev ahalisine arkadaşın arabasının tekeri patladı yolda kaldık gibi ufak bir yalan söyledim.* ve ayrıca 15 saat yolculuğun sonunda sunum yapmam gereken derste uyuyakaldığım ve sunum yapacağım diğer arkadaşlar gelmedğinden sunum da yalan oldu.*
ve belirtmek isterim ki bu benim ilk zirvemdi.*