15 temmuz gazilerinin akp önünde eylem yapması

Bunlar vatan millet demokrasi reis akp için sokaklarda değil miydi?

Bunlar vatan millet demokrasi reis akp için tankın önüne yatmamış mıydı?

https://www.ailevecalisma...minde-malul-olan-gaziler/

Şu ekonomik zorluklarda yokluk da Corona salgınında devlet vatandaştan 10 lira isterken, borç para bile bulamazken, 3 kuruşluk maske için zorlanırken kalkıp para diyerek devletin yakasına yapışmak da ne oluyor?

15 temmuz gazisi olmadığı halde devletten avanta alanlar haberleri çıktı, bu kişiler bilinmekte. Devlet hepinize güzellik yaptı.
Ayağına taş değen, tırnağı kırılana bile devlet her türlü güzelliği yapmadı mı?
Maaş tazminat ev iş ücretsiz eğitim sağlık kredi ekstra hizmet elektrik su vb faturalarınızda %50 indirim beleş seyahat vb kıyaklarınızı almadınız mı?
Üstelik aldığınız kıyaklar akp Belediyelerinin katkıları ile Güneydoğu'da gazi olan şehit olanlardan daha fazla tartışmaları iddiaları da oldu.

Corona PKK ekonomi gibi şu dönemde yokluk içinde her alanda mücadele eden devlete karşı para için karşı çıkmak neye hizmet ediyor?
Kimsenin devlet de parası kalmaz, bu ayaklanma da ne oluyor?

ille de para diye şu yolluk da devletin yakasına yapışanlar, vatan millet demokrasi reis akp için değil para için mi sokaklara çıktınız?

Yerel seçimden önce kefenimizi giydik geldik, ölümüne yanındayız diyenler, Suriye'de savaşa bizi de götür diyenler...
eğer bedelli askerlik yoksa oy da yok diye CB Erdoğan'a şantaj yapıp tehdit ettiğini unutmadık.

Gerçekten cb Erdoğan büyük tehlike altında.
3-5 kuruş menfaatini düşünen bu insanlara dikkat etsin.
Olur ya, yarın birgün akp iktidardan düştüğünde birileri para için AKP ve yöneticilerine 15 temmuz da mağdur oldum zarar gördüm diye teminat davası bile açabilir.
Para çıkar menfaat için insanlar her şeyi yapar, herkesi satar.
Bırakın vatan millet edebiyatını.